Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Olyanok véleménye érdekelne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fzsuzsanna kérdése:

Olyanok véleménye érdekelne, akinek volt vagy van osztrák párja. Mennyire fogadják el magyarként az osztrák szülők? Vagy sosem volt gond?

Figyelt kérdés
2018. márc. 22. 17:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez szerintem ilyen orokervenyu igazsag minden vegyes kapcsolatra, hogy a szuloktol fugg. Te maximum az eselyeidet javithatod az altal, hogy nem okozol "stresszt" az embereknek, tehat lehet tudnak veled kommunikalni a nyelvukon, ismered a szokasaikat stb. Nekem ez jott be sokkal nagyobb kulturalis szakadekkal.
2018. márc. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mert nyilván minden osztrák szülő ugyanolyan. Holnaptól újraindul az oldal, megújult arculattal és egy szintén új, az oldal szellemiségét jobban reflektáló névvel:


HÜLYEKÉRDÉSEK.HU

2018. márc. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Soha nem volt probléma, hogy magyar vagyok. Anyósom az első perctől kezdve "befogadott", apósom távolságtartóbb és szkeptikusabb volt, de ez szerintem inkább annak volt betudható, hogy az első három évben távkapcsolatban voltunk a férjemmel és ki akarta várni, hogy alakulnak a dolgok. Az évek elteltével vele is nagyon jó lett a kapcsolatom, jobban kedvel, mint az osztrák sógornőmet.
2018. márc. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én pl 2 éve ismerem a párom,de még nem találkoztam a szülőkkel.és sok olyan ismerősöm van,ahol szintén nem fogadták el a magyar barátot/barátnőt
2018. márc. 23. 09:01
 5/6 anonim ***** válasza:
Hat ha 2 eve nem mutatott be egy elvileg komoly kapcsolatban, akkor ott nem a szulokkel lesz a gond...
2018. márc. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azt tudom h elég rosszul élnek otthon,de attól még bemutathatott volna v megmondhatta volna,h nem akar a szülei miatt elvinni
2018. márc. 23. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!