Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tobb pasim van es nem tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tobb pasim van es nem tudok valasztanii? Mi a gond? Bovebben lent

Figyelt kérdés
Miota veget ert az 5 eves kapcsolatom nem talalom a helyem. Exhez nem akarok visszamenni. Van 2 allando pasim akik kozul nem tudok valasztani mindegyikben mast szeretek. Kozben neha randi is becsuszik de szex csak veluk mostanaban. Mi lehet a baj? Szinglinek kellene lennem? Sajnos mindketto azthiszi vele gondolom komolyan igy raadasul osszekoordinalnom is nehez neha a dolgokat valamelyiknek mindig hazudok.

2018. febr. 1. 12:55
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
11%
Miért kellene választanod?
2018. febr. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
99%
Az a baj, hogy ha lenne eszed, akkor legalább kérnél tőlük egy ötezrest alkalmanként. Így meg csak pazarlod a tehetséged.
2018. febr. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
55%
Szedd össze magadat! Szét vagy esve, mint Pista bá 10 feles után! Nem tudom, miért hiszik azt sokan, hogy megoldás egy kapcsolat után pillangóként virágról virágra repkedni...mi ez, ha nem kompenzáció? :O Ha az, akkor már lehetne igényesebbet is választani, pl. utazni, sportolni, eljárni ie-oda, nem értem miért nem tiszteled legalább egy ideig a kapcsolatod elműlását, máris ugrálsz faxról faxra.
2018. febr. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
28%
3-as neked miert lenne bajod az ha valaki mondjuk szakitana veled es hamar tulvan rajtad a csaj? Mar nincs veled. Nehogy mar az zavarjon hogy nem nyomorog miattad honapokig hanem keres maganak mas ferfit. Meg szakitas utan is kepes lennel valakire feltekenykedni vagy magadhoz lancolni? Na es maris kqva az aki nem betegszik bele egy szakitadba aki inkabb keres maganak valakit es nem gyaszolja par honapig a kapcsolatot? Szanalmas vagy.
2018. febr. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
82%

#rib#ncproblémák :D


Alapból nem tudom sajnálni az ilyen kapcsolatról kapcsolatra ugráló, egyedül lenni képtelen degenerált selejteket, de az ilyen hazug, gerinctelen ösztönlényeket még annyira se. Nyugi, majd kapsz pár nagy pofont az élettől, talán pár nemibetegséget is mellé, aztán vagy észhez térsz, vagy nem. Addig is kellemes további rib#nckodást!

2018. febr. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
32%
#4: nem tehetek arról, hogy ostoba vagy, mint a csizmatalp és nem érted a mondandóm lényegét.
2018. febr. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
17%

Neked láb vagy cipő fétised van?

Csizmatalp?betoncsizma? Fújj.

2018. febr. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
55%
KAMU!!!!!!
2018. febr. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
16%
Nem, én a hülyékre vagyok allergiás. Na kotródj el!
2018. febr. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
3%
Betoncsizmának igaza van <3
2018. febr. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!