Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én várok el sokat vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én várok el sokat vagy a párommal van "gond"?

Figyelt kérdés

Csak kivancsi vagyok a véleményekre.

Szóval a férjem elég sokat dolgozik (10-12 órákat),Én itthon vagyok két picike gyerekünkkel.


Sokszor úgy érzem,hogy azért van itthon dolog bőven. Ráadásul egy beteg rokonokhoz is én járok segíteni.

A lényeg,hogy tiszteletben tartom a párom munkáját és fáradtságát ezért igyekszem hagyni Őt pihenni,plusz a kedvébe járni.

A kérdésem az,hogy egy teljes hétvége rendelkezésre áll a pihenésre, akkor nagy kérés egy polc felfúrása és egy korlát megjavítása?


Ugyanis 3 hete várom,hogy felfúrjon egy polcot,és boezasztóan idegesít,hogy most is nekem kellett.végül megcsinálnom.

Igen,elmondtam már neki egy jó párszor,de nem igen van változás. A multkor egy vita után nagy dirrel durral megcsinált mindent amit kértem,de következő alkalommal ugyanez.

Most akkor én vagyok a hülye és fogadjak fel valakit az ilyen munkákra?


Férfiak-nők véleménye egyaránt érdekel. Nem kell velem egyetértni csak légyszives normális hangnembe írjatok


Köszönöm 29/N (Férjem 35)


2018. márc. 5. 11:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Hát én simán raktam össze bútort nőként, tettem fel falra polcot. Dolgoztam 12 órát + hazautazás, és engem az nagyon lefárasztott, mondjuk nálunk fizikai munka is volt. Szóval meg tudom érteni a férjedet is, de téged is, mert azért két gyerek+rokon sem lehet semmi. Én a helyedben lehet szóltam volna ismerősnek, hogy pénzért tegye meg ezt meg ezt.
2018. márc. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
5%
Kiscsillag, ez a pasiknál így működik. Én is halogatom az itthoni dolgokat, másnál viszont ha megígérek barkács munkát azt becsületből megcsinálom időre. Ez már csak ilyen .... Gyarlók vagyunk. Bocsásd ezt meg nekünk ..
2018. márc. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%

Én is dolgozok annyit, mint a férjed, de nem gondolom, hogy az otthonunk akkor el volna ejtve.


Egyébként nem új keletű probléma ez:


-Édesem .. elromlott a mosógép..

-Mi vagyok én? Mosógép szerelő ?

-Drágám...csöpög a csap..

-Mi vagyok én? Vízvezeték szerelő?...


Másnap jön haza a férj , minden teljesen épp...

-Hát itt meg mi történt ?

Hívtál szerelőt?

-Nem .. a szomszédból az a helyes srác átjött

és megjavított mindent!

Azt mondta, cserébe vagy sütit sütök ,vagy

dugunk egy jót ..

-És mit sütöttél neki?

-Mi vagyok én? Cukrász?

2018. márc. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem te varsz el sokat.
2018. márc. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Mondd neki, hogy vagy megcsinálja 2 napon belül, vagy hívsz egy szerelőt. HA nem csinálja meg, hívj szerelőt, ennyire egyszerű.
2018. márc. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanez a felállás volt nálunk is, exfeleségem otthon két gyerekkel, nekem napi 10-12 óra munka, plussz nagyon sokszor hétvégén is munka. Emellett ha otthon voltam az volt az első hogy ami elromlott megjavítottam, mivel családi házunk volt, külső körletet rendbe vágtam, sőtt sokszor a belső is rám maradt mert az ex a sok teendője mellett nem ért rá rendet tartani bent. Takarításról ne is beszéljünk... Nem egyszer elborult az agyam emiatt...hogy férfi létemre nekem nagyobb igényem van a rendre, tisztaságra mint neki nőnek. Na mindegy.

A lényeg hogy ezt embere válogatja ki milyen, mennyire lusta, mennyire érdekli a környezete.

Ugyanígy volt az exem ha szóltam valamiért hogy legyen szíves letörölgetni a port, mert én nekem nincs időm, kb 5x kellett elmondani kissé már ingerültebben, mire bevágva a durcát nagy puffogva nekiállt. Jobb esetben, rosszabb esetben nekem kellett megcsinálni.

Vannak ilyen emberek, nem fog megváltozni.

Kérdésedre a válasz, a két szabadnapba bele kell férjen a pihenés és a polc felfúrás, korlát javítás. Sőtt ezek 12 óra munka után is beleférnének.... 10 perces munka...

2018. márc. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Ó,nem értem szegény 2-est miérr pontoztátok le,legalább őszinte volt.


3-as,köszi,nagyon jót nevettem.


Köszönöm a válaszokat!

Engem sokszor pont az zavar,higy meleg étel,tiszta ruha,tiszta ház az mindig van,nem mondom,hogy "bocs fáradt voltam és elfelejtettem". Persze ez legyen a legnagyobb gondom az életben,hogy nem fúrta fel a polcot....

Lehet valóban az lesz a megoldás,ha valakit felfogadok a kisebb munkákra,bár akkor meg lehet,hogy azt fogja mondani,hogy inkább megcsinálja.

Mindenesetre egy próbát megér.

2018. márc. 5. 12:15
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Ezek szerint nyilván te nem tudod, ha egy pasi valamire azt mondja hogy holnap megcsinálom, teljesen felesleges erre fél évente emlékeztetni 😁

40+F

2018. márc. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném, hogy egy polc meg egy korlát akkora meló lenne, hogy egy szombat édlelőtt ne tudta volna megcsinálni. Nem a ház komplett újrafalazását és hidegburkolását kérted...


29/N

2018. márc. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nemtom, engem ezek a dolgok sosem érdekeltek. Mármint, hogy ki csinálja meg, amit kell. Ha a páromnak nincs kedve, és nekem se, akkor fizetek valakinek, hogy megcsinálja.


Amióta dolgozok, én sokkal jobban felértékeltem a szabad időm, és a ház körüli munka is munka, attól még, hogy a saját élettered. Van egy csomó fiatal ismerősöm, akik jóformán aprópénzért elvégeznek csip csup dolgokat, mert egyetem mellett nekik rendes munka úgy se fekszik, ez meg belefér.


Őszintén, ha a férjemnek csak döglenie lenne kedve 12 óra munka után, hát megérteném. Ahogy azt is, hogy a polcnak is fel kell kerülnie a falra, szóval hívnék valakit, aki megcsinálja. Ennyi. A felszabadult időben meg foglalkozhattok egymással.


Szerintem ezt nem kell ennyire szigorúan nézni, egyszer élünk, nem arról szól, hogy éjjel nappal dolgozd ki a beled közben, kicsit romantikázzatok is, szerintem az fontosabb.

2018. márc. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!