Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretem, de kicsit túl sok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem, de kicsit túl sok a probléma, főleg velem, nem tudom mit tegyek? Többi lent

Figyelt kérdés

Először is köszönöm azoknak, akik végigolvassák, és megpróbalnak segíteni. Majdnem 2 éve vagyunk együtt. 22 évesek vagyunk! Kb félév után már voltak kisebb gondok, ami nem feltétlenül baj, de azt érzem hogy mindig van problemaja foleg velem pedig en marlehet tulzottan is probalok neki megfelelni. O sokat tesz ertem ez egeszen biztos. Es szeret is. A problemai foleg olyanok h en nem probalkozok annyit tenni a kapcsolatert mint o. Neha flegmulok. El tudok kenyelmesedni. Ezeket elismerem. De soha senkiert nem tettem meg annyit amennyit erte. Rengeteg szivbol jovo torodest nyujtok es tamogatast. Amit igenyel is. De sokszor voltak osszeveszesek atlagba egy ket hetente biztos hogy van vmi.. kozli h valami nem jo. Rengeteget talalkozunk ez lehet gond, es a sok beszelgetes de o szerinte az hogy nem beszelunk nem a megoldas kulcsa. Amikor azt mondtuk hogy hagyjuk kicsit egymast akkor is 3 vagy 4 nap utan talalkoztunk mert nem birtuk. Egy ideig jo aztan ujra jon a rossz..megkerdeztem hogy velem kepzeli el a jovojet. Azt mondta nem tudja bizonytalan az egesz kapcsolatban. Most eppen azt mondta h laposnak es befasultnak erzi.. pedig csak 2 ev telt el.. sok a programunk en mindig probalok vele beszelni egy ideig jo is minden. En nagyon nyitott vgyok arra hogy beszeljunk beszeljunk oldjuk meg de nem.ilyen konnyu. Nem tudom hogy erdemes e kitartani mellette. Nem erzem hogy elfogad olyannak amilyen vagyok. De eleg regota stresszes is vagyok mar majdnem minden szavamat atgondolok hogy nehogy legyen benne barmi olyan...bocsanatot is foleg en kerek. en csak egy nyugodt kapcsolatot szeretnek de nincs meg. Mit tegyunk? Szakitanunk kene? Az a gond ezzel hoy en nagyon szeretem. Igazabol annyi minden kavarog a fejemben hogy le se tudom irni azt a sok gondolatot ami bennem van (persze mondtam a baratomnak)


Koszonom a valaszokat

22 L


2018. márc. 22. 17:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Ha szereted ne szakits vele. A problemakat megoldani kell es nem elfutni eloluk.
2018. márc. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%

"Neha flegmulok."

Hát, ezt elég kevés ember gyomra veszi be, nemtől függetlenül.

2018. márc. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Kicsit fejtsd ki jobban mi a baja veled mik a vita tárgyai mert arrol írtál hogy szereted végig deba lenyeget kihagytad mik a bajai veled mi okozza a feszültséget.
2018. márc. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Amik eddig felmerultek, hogy mi a baja velem.. hat hogy szerinte en nem teszek annyit a kapcsolatert elkenyelmesedek sokszor idegesitem amiatt mert ertetlenkedem. Szerinte ket kulonbozo ember vagyok amit en nem latok igy. Hogy nincs mindig onallo velemenyem. Van hogy feltekenykedos megjegyzeseket teszek amik azert vannak mert nem erezteti szeritem mostansag hogy tenyleg en kellek neki. Megdicser hogy milyen szep vagyok es csinos amikor epp grillezunk a haverjaival.. de nekem az kene h reggel is azt mondja hogy szep vagyok nem csak ha kioltozom. Eddig baja volt az hogy nem vagyok mindig mindenben a legnoiesebb de ez is valtozott azota. Kiakad ha valami mem ugy tortenik ahogy o akarja. Kontrollba tart. Teljesen elnyom.
2018. márc. 22. 18:21
 5/13 A kérdező kommentje:
A legnagyobb baj az az hogy bizonytalan. Es hogy ellaposodik picit az egesz. En meg miatta lettem bizonytalan hogy folyton baja van. Onbizalomhianyos ember vagyok alapbol. Egy idoben elegge segitett ezen de most megint visszaestem. Egy noben nyilvan ez se a legszimpibb tulajdonsag de nem tudok mit tenni vele
2018. márc. 22. 18:24
 6/13 anonim ***** válasza:
Jo most mar ertem. Magyaran nem nagyon lehet önálló véleményed de problemazik ha kicsit nem ugy reagálsz. Biztos te sem vagy tökéletes de nekem kicsit az jon le hogy bármit csinálsz neki nem jo ha jo is lenne nem értékeli elég telhetetlennek tűnik. Hat nem tudom elhiszem hogy nehéz de egy kiadós beszélgetés higgadtan rátok férne ahol o is elmondja a hajat te is aztan ha tudtok változni mind ketten akkor jo ha nem vagy ha o nem ( nekem az jött le te próbálkozol ) lehet nem egymásnak vagytok teremtve. De az hogy o bizonytalankodik mikozbe semmi nem jo neki az elég igazságtalan a részéről. Egyébként te egyetértesz az ellened felhozott gondokkal vagy csak kritizál alaptalanul?
2018. márc. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Bocsi a hibakert telőről vagyok...autokorrekt :D
2018. márc. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Sok mindenben igaza van de sok az elvarasa es nincs elfogadas. Lehet hogy vannak amibe nem tudok valtozni. Es volt mar tobb nagyobb megbeszeles. Megbeszeltuk pl hogy egybol mondjuk ha valakinek gobdja van. De o ha kivan duzzog nem akar talalkozni..megbeszelni meg tudunk mindent de nem sok minden valtozik pedig mindketten ugy erezzuk h sokat teszunk. Szerinte persze inkabb o tartja eletbe a kapcsolatot
2018. márc. 22. 18:33
 9/13 A kérdező kommentje:
Ja es a masik. Ha megkerdezem hogy mi a baj mondja el. Azt mondja h minek mindig ugyanazok.
2018. márc. 22. 18:34
 10/13 anonim ***** válasza:

Mindenkiben vannak hibák, gondolom a párodban is, amit lehet, hogy te elfogadsz, viszont ő fordítva nagyon nem. Ez sokat elárul: "mar majdnem minden szavamat atgondolom hogy nehogy legyen benne barmi olyan" Magyarul a párod próbál olyan emberré formálni téged amilyen nem vagy, csak ezzel az a baj, hogy nem tudsz olyan ember lenni, amilyen nem vagy és ha nem szeret téged akárhogy próbálkozhatsz azzal, hogy figyelsz arra mit mondasz, hogyan viselkedsz, neki sosem leszel elég jó. Sajnos az írásod alapján azt veszem le, hogy te csak tűrsz szépen. Fiatalok vagytok, még nem biztos, hogy látod, de lesznek még más szerelmeid, megérdemelsz egy olyan fiút aki értékel téged és nem csak a hibáidat látja.


Itt egy jó cikk a témában: [link]

2018. márc. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!