Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon gáz ha erősen sminkelek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz ha erősen sminkelek, pedig a páromat zavarja a smink?

Figyelt kérdés

Amikor összejöttem a párommal, akkor még semmit se sminkeltem.

Aztán egyre jobban megtetszett a dolog, és elkezdtem sminkelni. A bőrőm alapból csúnya(ilyen csomók nőttek alatta régen, már elmúltak, de az egyik kiszakadt és van egy seb miatta az arcomon), ezért azt alapozózom.

Ezen kívül szempillaspirált és tust használok, cicaszemeket festek magamnak. Mióta sminkelek, többen is megdicsérték, hogy milyen jól áll, a barátomnak is tetszik, de emellett nem szereti a sminket. Viszont én így érzem jól magamat a bőrömben.

Nagyon sokat számít az ilyen dolog? Mármint ez kiábrándító lehet?

Tudom butaságnak tűnik, de nem egy fiú mondta már, hogy mennyivel jobban szereti a barátnőjét smink nélkül...de ha én magam miatt sminkelek, az baj? Nem azért, hogy a többi fiúnak tetszek, vagy, mert figyelemhiányos vagyok, hanem mert én így érzem jól magam.


2015. jan. 8. 10:50
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Hát elég nagy butaság.
2015. jan. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%

Logika


Ha mentek valahová sminkelj.


Ha csak otthon vagytok random akkor meg ne.

2015. jan. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én ezt a párommal beszélném meg. Van kompromisszumos megoldás is, de mindkettőtöknek engedni kell.
2015. jan. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A kettessel értek egyet, én is sminkelem magam, ha megyek valahová, mert jobb a közérzetem nekem úgy tetszik. Ha itthon vagyok, a barátom is itt van nincs rajtam smink. Ennyit csak talán elfogad, hát, lányok vagyunk. :)
2015. jan. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Aki szép az reggel is szép,amikor ébred még ha össze is gyűrte az ágy alakul még az igazi kép

Nézni szeretném a színek ,meg a fény hogy fonnak Rád ma új ruhát.

2015. jan. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Sosem voltam sminkpárti, de csak az a fontos, Te hogyan érzed jól magadat.
2015. jan. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
36%

Engem zavarna, főleg akkor, ha összeismerkedésünkkor és mikor összejöttünk, nem sminkeltél, mivel utálom és gusztustalannak tartom. Ez van, lehet érte lepontozni. Szerintem a saját önbizalomhiányukat akarják vele pótolni a nők. Én sokkal többre becsülöm azokat a nőket, akik természetesek. Az alapozó meg... blöa...


23/F

2015. jan. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

7

Így van, önbizalom növelő.

Ha lenne egy hasonmásom, én smink nélkül, ő sminkkel, de egyszerűvel, kevés festékkel, kiemeli a szemét, az arcát, akár alapozó nélkül és egymás mellé állnánk, 10-ből 9 férfi a sminkeltet választaná, és ez így van. Mert azt mondanák ad a külsejére, még ha egy kis mennyiségű sminkről is van szó, akkor is úgy lennének vele picit tett azért, hogy jobban tetsszen a másiknak, nem csak magának.

A szolid smink és a smink nélküli arc között pedig nincs annyira szélsőséges különbség.

2015. jan. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ezt még alá is írom. De a "cicaszem", az alapozó, stb... tehát a vakolat kategória, az undorító. Tehát finom szemkiemelés az oké, sőt... még előnyös is néhány nőnek. (van akinek amúgy nem!)


De amikor azt látom, hogy tökéletes, hibátlan a bőre és még a bőrfelület sajátos mintázata sem látható közelről, akkor tudom, hogy ott 10cm vakolattal állok szemben. Egyszerűen képtelen lennék megcsókolni egy ilyen nőt. Márpedig most a teoretikus páromról van szó a kérdés szerint, nemde?

2015. jan. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem gáz. ne is törődj vele.

de meg is válaszoltad a kérdést:

"a barátomnak is tetszik, de emellett nem szereti a sminket." valójában ő se tudja mit akar. legjobb lenne ha nem szólna bele, az a fő h te jól érezd magad.

egy normális férfi azt becsüli ha a csajának jó a kisugárzása, igényes, szép, dögös, és nem ilyen gyerekes módon nyavalyog, hogy pfúj smink. kisiskolás koromban láttam ilyet utoljára.

ezenkívül a férfiak 90%-a amúgy se tudná megkülönböztetni a természetes hatású sminket a smink nélküliségtől, ja és a műköröm ellen is csak addig beszélnek (beszélünk...) amíg az nem egy nagymellű, vagy 10/10 csajon van.

úgyh ne törődj senkivel, az a fő h te jól érezd magad. persze az ízlésességre figyelj, meg hát otthonra, sztem is teljesen felesleges.


23/F

2015. jan. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!