Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj?

Figyelt kérdés
Nem reg szakitott velem baratnom tobb mint 2 ev utan. O par nap alatt tul lepett es eli a vilagat meg en nem vagyok jo formaban. Legkisebb dolgok is olyan sziten felidegesitenek hogy nem birok normalis valaszt adni vagy hozza szolni az emberekhez amikor hulyesegeket mondanak, pedig ez elott tolem nyugodtabb embert nem ismertek az ismeroseim. Gondoltam fel lepek par tarskeresore beszelgetes celjabol (nem feltetlenul kapcsolatot akarok). 3 tarskereson vagyok es irok, irok,Irok es csak irok a lanyoknak de senki sem valaszol. Nem akarok nagyot mondani de minimum 50-60 lanynak irtam mar es semmi valasz. Velem van a baj? Ezek utan mar annyira a beka s*gge alatt van az onbizalmam hogy egyszeruen keptelen vagyok normalis eletet elni csak az idegeskedes, hibak keresese magamban stb. Nem tuddom mit csinaljak. 19/F.

2018. márc. 26. 12:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ne ismerkerj ilyenkor. Szakítás után legyél egy kicsit egyedül, foglald le magad mással. Beszélgess a barátaiddal.
2018. márc. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A társkeresőket felejts el. Ott egy nőre 100 kanos férfi jut, a nők a bőség zavarával küzdenek, teljesen elferdül a z önmagukról és a férfiakról alkotott képük. Az ottani nők mindegyike azt érzi, hogy a lábaik előtt hever a komplett férfitársadalom, nekik csak ki kell választani a tökéletes paraméterekkel rendelkező superman-t. Ráadásul egyszerre 10 pasival levelezgetnek, ne is csodálkozz hogy nem írnak vissza. Ha egy férfi tönkre akarja tenni az önbecsülését, akkor a legjobb választás a társkereső oldalakon való regisztrálás. Képzelj el engem. Egy olyan házasságban élek, ahol a szobanövény több tiszteletet és figyelmet kap. A férfi-nő rezgés már réges-régen megszűnt a feleségem részéről, nulla szex, nulla érzelmek. Benne vagyok, mert van gyerek, van egy felépített életem. Szerinted én 40 felett milyen esélyekkel pályáznék egy nőnél? Ehhez képest a te helyzeted tudom milyen jó? Bakker 18 évesen mi a tökömnek lógatod az orrod? Előtted még az egész élet, 5 percenként szedhetnél fel egy lányt, ha nem lennél ilyen búval b*szott. Megfogjam a kezed és hozzak neked egy nőt? Légy már férfi az Isten szerelmére! A mai világban szinte korlátlan lehetőséged nyílik az ismerkedésre. Elmondok valamit neked: a legfőbb ellensége az embereknek az idő! Neked rengeteg van még, használd ki. Én elb*sztam az életemet, az időmet odaadtam egy olyan nőnek, akinek nem kellett volna. Tudod miért? Mert én is egy kis p*csfej voltam, nulla önbizalommal. Azt hittem hogy sosem fogok már megismerkedni senkivel, ezért jó az aki van. Most meg már az az 1% önbizalmam ami volt, az is csak a múlté. Nekem már nincs esélyem egy boldog életre, neked még van!!! Jól jegyezd meg amit írtam.
2018. márc. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
1 hete nem beszelgetek senkivel es ugy erzem hogy ez felemeszt. Legjobb baratommal szoktam beszelni de az is napi par mondat es heti par ora kozosen eltoltott ido a munka miatt es hogy baratnojevel van. Ezert is gondoltam erre az opciora de rossz huzasnak bizonyult.
2018. márc. 26. 12:37
 4/13 A kérdező kommentje:
Koszonom a hosszu valaszt! Egy kicsit ez elgondolkodtatott. Csak az a baj hogy jelenleg en nem tudok oda menni egy lanyhoz mert oszinten szolva van nem merek mar ugy kozeledni. Mostani kapcsolatomba mindent bele adtam, adtam, ereztettem es olyan dolgokat tettem a lany miatt amiket sokan nem tettek volna es mkt kaptam? Neten elhordott midnennek mert hogy o mar nem szeret es letiltott majd neki ez volt a szakitas. Szeretnek beszelgetni, uj kapcsolatot kialakitani hogy ne magammal kelljen idegesitenem hogy mit rontottem el stb de ugy tunik neten nem lehet.
2018. márc. 26. 12:41
 5/13 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális reakció. Én konkrétan egy hónapig nyugatót szedtem, hogy emberként tudjak kommunikálni; amikor megalázott, hazudott és megcsalt egyik napról a másikra az, akit szerettem. A legrosszabb, amit most tehetsz az az, hogy csajozni próbálsz. Meg kell gyászolnod a kapcsolatot, lehet egy fél évig is el fog tartani, de csak úgy tudod lezárni és belekezdeni egy újba..
2018. márc. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ezt nem akarom elfogadni. En voltam az aki tenyleg megtett mindent, aki ereztette hogy fontos a masik aki meghalt volna erte, miert nekem kell szenvednem? Neki miert olyan konnyu? Igazsagtalan.
2018. márc. 26. 13:08
 7/13 anonim ***** válasza:
#5. A gyász csak addig tart, amíg nem jön az új nő. Fél év gyász ?Az tudod mi? Önsajnálat. Ne essetek ebbe a hibába, majd 40 felett a fél karotok odaadnátok fél évért. Amúgy mit gyászolsz? Otthagyott, elküldött a búsba. Te nem ilyen nőt érdemelsz, ez az egész csak azért volt hogy fejlődj, tapasztalj! Mit siratsz rajta? Magadat barátom, hogy te milyen ari voltál és kedves, nem ezt érdemelted volna. Ha faképnél hagyott, akkor bizony az egész dologgal egyedül maradtál. Kell ez neked? Siratod az ellenséged? Igen ő tette ezt veled! Ennyire tartott, ennyire voltál fontos neki. Te meg még fél évet elcseszel az életedből? Hagyd a fenébe, te ennél sokkal jobb vagy és okosabb! A kisugárzásod is olyan most, hogy az emberek menekülnek tőled, így csak tovább generálod a bajt. Tedd azt, hogy leírod egy papírra a volt kapcsolatodat, amit csak gondolsz. Tedd bele a jót, tedd bele a sértéseket, tedd bele a jelenlegi érzéseid. Szánj rá egy napot. Mikor kész vagy vele, nézegesd, majd vág össze apró darabokra, vagy égesd el. Ezzel a "szeánsszal" tudatosítsd hogy új nap virradt az életedben, tapasztaltabb vagy, jó vagy és többet érdemelsz. Működik, higgy nekem.
2018. márc. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Moltol válasza:

Az előttem szóló 40 éves úrnak jelezném hogy a fiatalság lényege megélni a dolgukat a végletekig.

Viszont igazat adok neki mivel te most pillanatnyilag csak sajnálod magad.Azt mondod nincs erőd... ez kifogás, azt mondod szenvedsz ez is kifogás.

Áruld el nekem kérlek hogy volt e az életedben nagyon fájó dolog ami miatt azt érezted hogy tönkre ment az életed, nincs tovább??

2018. márc. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Addig tart a gyász, ameddig tart; nem mindenki egyforma.
2018. márc. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
ne ismerkedj gyàszold meg a kapcsolatodat .Ennek igy semmi értelme összejössz egy csajjal csak azért hogy ne legyél egyedül .Sportolj kezd bele vmi ujba amit még sohasem csinàltsl vagy bulizz .Majd elfogod felejteni szépen lassan azt veszed észre hogy nélküle is elvagy .
2018. márc. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!