Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha rosszul bánik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha rosszul bánik velem?

Figyelt kérdés

Együtt vagyunk már 3 éve,szoktunk persze veszekedni de nála valahogy mindig visszajön egy probléma: nem hagyom aludni/tanulni. Naponta 1-2 órát beszélgetünk amúgy, általában este mivel akkor érünk rá.Én mindig előbb kész vagyok tehát ráérnék de ő 11-12 fele jön fel a netre így aztán persze jó lenne beszélgetni,és amikor 5 perc után mondja hogy megy,akkor általában kiakadok egy kicsit mivel egész nap nem keres. Mindig ugyanúgy kezdődik és végződik ez a veszekedés vagy sértődés, kiakad, nem keres 1 napig, még utána 1-2 napig flegmázik, elkezdjük megbeszélni és aztán könyörög hogy bocsássak meg csak stresszes volt. Ilyenkor ellököm magamtól mivel 2-3 napig le sem szar aztán hirtelen kellek neki...

Ha 1-2x fordult volna elő, azt mondom oké megértem szegényt,de mindig előjön 3 havonta kb.Őszintén nem tudom mit tegyek,mert nagyon szeretjük egymást de ilyenkor nagyon rosszul bánik velem.Azt mondta, hogy nem érdekli mi lesz a kapcsolattal.



2018. febr. 8. 17:03
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
62%

Na akkor ha ezt már elmondtad neki többször is és még mindig ezt csinálja, akkor szépen tedd te is ugyan ezt vele. Ne keresd, ne írj neki és ha rád ír, akkor ne ugorj rögtön. A helyedben ha ír, két napig hanyagolnám utána meg elmondanám hogy ne haragudj elfoglalt voltam az utóbbi napokban, hogy vagy (mintha semmi sem történt volna).

Lehet ez játszmázás és valószínűleg hosszútávon ez sem megoldás, de hátha észhez kap és rájön, hogy rossz érzés ha ennyire tesznek magasról a fejére. Ha ezután se történik változás, akkor ne fecsérelj több időt olyanra aki kötelességként éli meg, hogy tartsa veled a kapcsolatot.

2018. febr. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
58%
Nekem egy kapcsolatom erre ment rá, mert neten is beszélgettünk... szóval én azóta semelyik párommal nem beszélek neten, mert minek, ha élőben is lehet? Beszéljétek meg, de ha írod neki mindegy mi lesz a kapcsolattal szerintem te se erőltesd nagyon.
2018. febr. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
39%
Adj neki teret. Ő ilyen. Megszoksz vagy megszöksz. Nem bánik rosszul veled, csak tanul.
2018. febr. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Tudom én is gondolkoztam azon, hogy "jól visszaadom" de nem akarom elveszíteni.Nem akarok utána futni,nem zaklatom most,viszont tudom,hogy ha én nem teszek érte akkor ennek annyi.Ha megsértődök akkor vége a kapcsolatnak mert most ki van akadva...Nagyon nehéz megállni mert k**va szarul esik amit csinál.Tudom , hogy tanul,de őszintén állandóan ez a kifogása, idén megyünk egyetemre, ha most így ki van,mi lesz ott? Tipikus nem való neki barátnő ezek szerint...
2018. febr. 8. 17:15
 5/21 A kérdező kommentje:
Néha tényleg úgy érzem,hogy kötelességnek éli meg ezt az egész "esti rituálét", mintha kötelező program lenne, és nem is akarna velem beszélgetni vagy nem hiáynoztam neki.Alapból nagyon makacs típus vagyok, nehezen adom be a derekam amikor érzem,hogy ez nem fair, de ilyen helyzetben mindig kezdeményezek és ezt sem bírom máááár....
2018. febr. 8. 17:16
 6/21 anonim ***** válasza:

De ha olyan későn végez az is ertjető, hogy nincs kedve mindig órákat ott pötyögni. Valahogy nagyon gErekesen oldjátok ezt meg. Egész nap nem keresett...és akkor mi van, ha becsúazik 1-1 ilyen nap, mikor csak 5 percet beszéltek, mert elfoglaltak vagytok? Elmondom, semmi. Ha tudod, hogy erre kiakad, akkor miert kell neked is ilyenkor mindig hisztizni?

De ő is megéri a pénzét. Ilyenkor akkor hagyd had duzzogja ki magát, mond meg neki, addig ne keressen amíg nincs túl a hülyeségén, a flegmázásra nem vagy kiváncsi.

2018. febr. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Én párom is ezt csinálta, a munkára és a tanulásra hivatkozva rettentő későn járt fel a netre. Keveset beszéltünk, majd végül kiderült, hogy megismerkedett valakivel, miközben azt hittem imádjuk egymást. Nem mondom, hogy nálatok is lehet ilyen a háttérben, csak ilyen is előfordulhat...
2018. febr. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Azért nem mindegy hogy mennyit beszélünk, mert végülis minden nap ilyen.Nem 1-1 nap, minden hétköznap ilyenkor végez a dolgaival, (nem tudom mondjuk mit csinál...) szóval akkor meg kommunikáció nélkül milyen kapcsolat lenne?Igazad van abban, hogy hisztizek én is,belátom de ennek egyetlen oka hogy hiányzik.
2018. febr. 8. 17:20
 9/21 A kérdező kommentje:
Nagyon el vagyok keseredve :(
2018. febr. 8. 17:21
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Szóval ha te nem tepersz akkor oda a kapcsolat? Ha nem keresed akkor nem keres többet? Azért érzed ugye, hogy attól még mert össze akarod tartani ezt a valamit, csak ideig-óráig húzod a szakítást. Miért vagytok egymással ha nem tud rád időt szakítani még írás szintjén sem? El sem tudom képzelni mennyit találkozhattok. Ne kapaszkodj olyanba akinek minden mindegy.
2018. febr. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!