Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudom otthagyni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom otthagyni a feleségemet?

Figyelt kérdés
13 éve házasok vagyok elég fiatalon jöttünk össze,talán azért is mert mindketten menekültünk otthonról. Sose volt az az igazi eget rengető szerelem köztünk. Én is és a párom is már megcsaltuk egymást. Sőt én szerelmes is voltam abba akivel megcsaltam,de valahogy mégis együttmaradtunk. Lehet,hogy rossz szülői minta van előttem mert a szüleim is marták egymást állandóan. Úgy egyébként mostanába elvagyunk a szex kicsit lapos és kevés kb 2 hetente vagyunk együtt 1szer. Tudom,hogy nem a legjobb ez és még mindketten találnánk mást (38 és 36 évesek vagyunk),de valahogy mégse teszünk érte ,hogy elváljunk és megpróbáljunk mással tiszta lappal újra elindulni(még gyerekünk sincs bár a párom már szeretne tőlem).
2018. márc. 26. 17:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy hülyén fog hangzani de ez LUSTASÁG!

Ez így kényelmesebb....

Pedig ha meg tudnátok normálisan egyezni akkor a válás is gyorsabban menne.

2018. márc. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez kényelemszeretet. Nagyon sok ilyen van a környezetemben. Elvannak a langyos vízben, nagy történések nincsenek, egy újba pedig jobban bele kellene fektetni, így marad a megszokott.
2018. márc. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%

Mert töketlen vagy

Férjem is töketlen volt, de ahhoz volt töke h társkeresőre felrakja magát. Beszéltem vele, ráébredt h a válás marad.

2018. márc. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

mert lusta, kényelmes és lehet, h. gyáva is vagy.

mert akkor erőfeszítéseket kéne tenned, új lakást szerezned, új nőt szerezned, így meg elvagy a langyos szarban.

van, akiknek ez elég, és így múlik el az élet felettük.

időnként elrévednek, hogyan lehetne másképp élniük, de aztán mégis minden marad a régiben.

2018. márc. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Na pontosan ezért nem kell korodbeli párt választani.
2018. márc. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!