Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Na eljegyez vagy nem? Teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na eljegyez vagy nem? Teljesen összezavart.

Figyelt kérdés

Na most adott a következő szitu: 1év 3hónapja van barátom.

Napokban beütött egy nagyobb balhé. Nem köztünk,de szerintem ránk is hatással van kicsit. Panaszkodtam neki,hogy szerintem így nem maradunk együtt. Ez volt tegnap. Ekkor elkérte az egyik gyűrűm,amit tőle kaptam,megkérdezte biztosan ez a jó méret-e,aztán ennyi volt. Ma reggel vissza akartam kérni,mert nagyon hiányzott,nem tudtam mivel szórakozni:D Mondta,hogy nincs nála,otthon felejtette. Erre délután mit ad Istenke...visszakaptam a gyűrűt. Nem engedte,hogy belenézzek a táskájába,pedig eddig ilyen nem volt. Azt mondta mst inkább ne. Lesz egy fontos nap számunkra 2hét múlva,amikor is pnt ilyesmikről lesz szó. Meg is említette,hogy várja már azt a napot. Utána említette egyik haverjának,hogy találkozott az ékszerboltban/nál az egyik rokonával.

Viszont,most meg épp mondja,hogy haverjának már menyasszonya van és hogy kérdezte őt,hogy mi hol tartunk. Erre mondta neki,hogy még ráérünk. Így ezt elmesélte,majd engem is megkérdezett,hogy még ráérünk,nem?

Na meg még délután ezek előtt mondta,hogy arra kellett a gyűrű,hogy megtudja a pontos méretem.


Most vett gyűrűt,vagy nem?

Már tökre beleéltem magam.


2010. jún. 10. 22:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Elképzelhető hogy vett, bár ha én akarom meglepni a kedvesem egy eljegyzési gyűrűvel, nem tenném ilyen feltűnően.
2010. jún. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De akkor ez most egyértelmű? Ezzel célozni,összezavarni akart? Vagy most mire fel volt ma minden ezzel összefüggésben?
2010. jún. 10. 22:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Én szerintem valószínű, de inkább ne éld bele magad, így a meglepetés is őszintébb lesz. Minden jel erre mutat, még az is hogy tagadta hogy ti ott járnátok már.
2010. jún. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Rájött, hogy mennyire nyilvánvaló volt és próbálja leplezni. Vett ő gyűrűt :)
2010. jún. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!