Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit gondoljak? Teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit gondoljak? Teljesen összezavart!

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam, fiú. Nem mondom, hogy olyan hú de jóban lettünk volna, meg semmi, de azért megvoltunk. Párszor beszéltünk sulin belül, msn-en, a baráti körünk nagyjából ugyanaz együtt voltunk már diszkóban is, de nem volt semmi. Nagyon rendes, jó fej, vicces, jól is néz ki, meg minden, de sosem gondoltam rá, hogy mi ketten együtt valaha. A legjobb barátnőmmel van/volt nagyon jóba, de csak baráti szinten, én csak úgy haver voltam, szóval semmi titkokba beavatás vagy hasonló.

Csakhogy, tegnap színházban voltunk és mi hármasban ültünk be először az előtérbe, ahol már elkezdett velem "kötekedni".De így poénkodás szinten szólogattunk be egymásnak, többször is észrevettem, hogy nagyon megnéz és hasonló ilyenek.Mi az erkélyen ültünk fent az előadás alatt, egyik oldalamon barátnőm, másik oldalamon ő.Hülyéskedtünk, tovább ment a beszólogatás és egyszer csak: "Én téged nagyon szeretlek!"

Így a semmiből.Na én pont ettem, azt hittem ott fulladok meg. Végülis kiböktem, hogy "Én is téged".És csak nézett rám, én meg rá. Aztán inkább elfordultam...barátnője van...:/ És nem értem, hogy ezt miért mondta.Úgy meglepett és teljesen összezavart...már csak azt bánom, hogy miért nem kérdeztem meg, hogy ez most honnan jött neki, de olyan zavarba jöttem...huh.Szerintetek miért mondta ezt? (JA, és tuti, hogy nem volt piás!)


2011. márc. 19. 11:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Gondolom nem változott meg a kontextus, tehát nem hiszem, hogy komolyan mondta, manapság legtöbbeknél ipari közhely már egy ilyen szó. Persze az is lehet, hogy igazából téged szeret, meg végül is AKÁRMI LEHET.

Nem érdemes feltenni egy olyan kérdést emberi kapcsolatoknál, hogy MIÉRT. Őszintén szólva a válasznak sincs semmi értelme. Figyeld meg: azt fogod kapni hogy:

1. "Tuti téged szeret!!!:$$$!!4!négy!!!!"

2. "Csak szórakozik veled"

3. "Csak egy bunkó f*sz"

satöbbi satöbbi. De egyik sem biztos... felesleges szűkölni rajta, egyértelműen ki fog derülni... majd. Várni meg tudsz. Vagy sietsz valahová? :-)

2011. márc. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
az elsőnek teljes igaza van:)
2011. márc. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi :) és igen, igazad van, de olyan tanácstalan voltam/vagyok, hogy ez most így hirtelen...ájjájj :/ na mindegy.és igazad van, majd csak kiderül, hogy mit akart :)
2011. márc. 19. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!