Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meglep virágokkal, de valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meglep virágokkal, de valami hiányzik. A csókja is érzelem nélküli. Én rontottam el valamit?

Figyelt kérdés

Ferjemmel lassan 3 éve vagyunk együtt,tavaly hazasodtun.. még tavaly vettem észre hogy nem csókol meg,szájra puszi az van.Ha csok kell,, mindig én kezdeményezek,,de

olyan szenvedelymentes,,olyan erzelmetlen

. Tiszta gorcsod az egesz .meg is ölel, mindig elmondja hogy mennyire szeret,de valahogy ezt én nem hiszem el,úgy érzem ő nem szerelmes belém. Sokszor rám se figyel,nincs is itt fejben.. a sex is olyan érzelem mentes.. megcsalni tuti nem csal meg,de én úgy érzem hogy ő nem szeret.. vagyis nem szerelmes.. én vagyok az első párja... De én eltudnam fogadni ha nem szeret,csak mondja el és ne húzza az időt.. lehet nem is tudja hogy mit kell érezzen. ? Annyira tanácstalan vagyok..



2018. márc. 26. 06:09
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Korábban sokszor megkerdeztem hogy biztos szeret e.. sokszor leülünk beszélgetni,de fejbe valahogy máshol van... De nem akarom hogy csak beerje velem..
2018. márc. 26. 06:15
 2/13 anonim ***** válasza:

Jaj nekem. Nem azt kell megkérdezni, hogy szeret-e, hanem azt hogy szépen mindezt, amit ide leírtál. Elmondod neki, hogy ezeket vetted észre és hogy miért ilyen, azt pedig megkérdezed.


Mi honnan tudhatnánk ennyiből, hogy mi a probléma?

2018. márc. 26. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Megunt
2018. márc. 26. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Túl hamar házasodtatok. 2 év után a rózsaszín ködben mindenki boldog még.
2018. márc. 26. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is un
2018. márc. 26. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ennek sok oka lehet.

Azt írod, hogy neki te vagy az első.

Ha mindig ilyen volt, csak nem vagy nem akartad észrevenni, akkor a "te hibád".

Bár az elsők hátránya ez amit írsz, az előnye viszont az, hogy a saját szájízedre alakíthatod egy bizonyos határig.


Ha ilyen lett, mert kezdetekkor nem ilyen volt, akkor bizony el kell beszélgetned vele.

Ugyan ezeket a szavakat használva, nyugodtan megkérdezheted tőle, hogy kialudt a tűz?

Mert akkor ne fárasszátok, ne húzzátok egymás idejét, bármennyire is fájdalmas.


Azért azt sem kell kihagyni a számításból, hogy vannak ilyen ember típusok, az én párom is hasonló.

Én alpjába véve egy bújós, szeretgetős, romantikus típus vagyok, Ő pedig számomra egy hideg, hasonló érzéseket kelt bennem mint amiket leírtál.

Viszont én tisztában vagyok vele, hogy ilyen típus, én pedig szöges ellentéte, és ebből fakadóan keresnem kell azokat a megnyilvánulásait amiből tudom, hogy mennyire szeret.

Ilyen a gondoskodása, az alvás közbeni simogatása, és az, hogy bármit csinál, bárhol van, én vagyok az első neki. (pl: vársárlásnál tudja mit szeretek, és kedvességből vesz nekem egyet)

És nem, nem megszokásból, mert nem mindig ugyan azt veszi.

Természetesen nem az anyagiak a lényeg, mert visszakapja tőlem.

2018. márc. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ebből válás lesz.
2018. márc. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nagyon sokszor megkerdeztem tőle hogy érzi e amit éreznie kell.. hogy szerelmes e,de mindig azt mondja hogy szerelmes,de nekem ez akkor is olyan.. tudjátok elmagyarázhatatlan de erzem hogy valami nincs rendben vele... De már kicsit idegesít hogy nem mondja el mit érez,már mondtam neki pár napja hogy nem ismertem,nem ismerem az érzéseit... De senki nincs akitől személyesen kérhetnek tanácsot... Ő 23 én 21..
2018. márc. 26. 12:05
 9/13 anonim ***** válasza:
Ilyen fiatalon nem jellemző hogy holtodiglan szerelem lesz két ember között.
2018. márc. 27. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ahhoz nem kell szerelem hogy valaki megvegyen egy csokor gazt ami pár nap múlva a kukában landol.
2018. márc. 27. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!