Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek hogy a párom újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy a párom újra férfiként kezeljen?

Figyelt kérdés
Azt mondja szeret,kíván,de kerüli a szexet.Pedig hidd el vigyázok Rá,nem vagyok önző,megvárom hogy neki többször is jó legyen,mielőtt magammal foglalkoznék,de igy is csak havi 1x-2x adja oda magát.Mindíg van valami...Nem tudom meddig bírom még,pedig nekem Ő jelenti a MINDENT!Segítsetek,légyszí!
2010. jún. 10. 23:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Lehet hogy félrekúr, és a "szeretlek, meg kívánlak" duma csak hazugság. De remélem h nincs igazam. Am jobb ha meg kérdezed tőle, h miért viselkedik így.
2010. jún. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
ott vmi baj van, ha csak havi 1x-2x akar szeretkezni. az nem normalis, ha tenyleg szeret. az en baratom azon van kiakadva, ha heti 1x-2x nincs kedvem a szexhez, mert munka utan hulla faradt vagyok...vhogy meg kell vele beszelned, miert nem akar szexelni, csak o tudja, mi az oka...veled van baj, a szexet nem szereti, van masvalaki, stb..
2010. jún. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Sajnos én is így viselkedem (de heti 3), pedig szeretem a párom és nem csalom meg. És gyönyörű is meg minden. De fáradt vagyok, melegem van, stb.. És Neki kevés ez. Minden nap szeretne, akár többször is.

35/N

2010. jún. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

A nővérem is havi 1-2szer akarja. És hűséges..

Ilyen típus.

2010. jún. 11. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nem tudjuk megbeszélni a dolgainkat,mert beburkolódzik a saját kis világába.
2010. jún. 11. 00:00
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Légy igazi férfi. Ülj le a tévé elé egy rekesz sörrel, és nézd a foci VB-t. Félidőnél kelj fel, menj a konyhába, ha nincs kész a paprikás krumpli, verd el az asszonyt jól. Ha kellően berúgtál a sörtől, a konyhaasztalon magadévá is teheted.


(Igen, tudom, nagyon nagy hülyeségeket írtam, de késő van, álmos vagyok, és a hülye csajokról, akik nem tudják megbecsülni az alapvetően normális párjukat, sajnos az jut az eszembe, hogy cserélniük kéne valami egységsugarú alfahím csajával legalább egy időre.)

2010. jún. 11. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem szeretem a focit...A sört azt igen!:D Veréssel sem Őt,sem magamat nem alázom meg!Egyébként(állitólag)én is alfa hím vagyok,de ez a nő teljesen megbolondított!Mi a f.szért vannak érzelmek?!
2010. jún. 11. 00:20
 8/15 anonim ***** válasza:

ha megtaláltad a választ ird le nekem is..az érzelmekkel kapcsolatban..

amugy..ott valami tényleg nem oké..

2010. jún. 11. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb nő nem azért választ férfit, mert oda van a férfiért, hanem azért, mert az a férfi oda van őérte. Viszont ha ezt bevallja, akkor elveszíti azt a férfit.


Tehát hazudni fog, mindig éppen annyit, amennyit muszáj.


Azt az alkalmankénti többszöri "elélvezést", azt inkább ne hidd el neki, mert az éppen annyira gyakori, mint a 3 mellű nő. Vedd észre, hogy ezzel tart maga mellett, hogy abban a hitben tart, hogy nagyon jó vagy az ágyban. ha az ellenkezőjét mondaná mellette maradnál?


Nalátod.


Tudni akarod szeret-e? - gyötörd meg egy kicsit, ha sírni fog, akkor szeret, de ha dühös lesz rád, akkor csak egy rosszul működő rabszolgája vagy.

2010. jún. 11. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
64%

Izgasd fel :P

Ne úgy menj oda hozzá, h na most szeretkezünk. Öleld át, simogasd, ülj le és ültesd az öledbe, csókolkasd az erogén zónáit, aztán kezd el simogatni a belső combját, és ezt addig csináld amég be nem nedvesedik és a végén már ő fogja akarni, hogy szeretkezzetek :P


Vagy próbálkozz olyasmivel amiről tudod, h nedvesedni szokott tőle :P

(az én bnőm attól szokott beindulni, ha vadul csókolom + a fenekét markolom, illetve ha simogatom a testét + közben a nyakát csókolgatom)

2010. jún. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!