Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig mehet így tovább,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig mehet így tovább, egyáltalán ez milyen kapcsolat?

Figyelt kérdés
Három év után tavaly szakítottam a párommal, mert felbukkant egy nagyon sármos, kedves ember az életemben.Azóta kapcsolatban vagyunk, ha ez annak nevezhető.Elég random ember, akkor találkozunk, ha ő úgy gondolja, közös programokban csak azt tűri meg, amit ő szervez, sokszor lemond értetlen megbeszélt találkozókat, megsértődik, ha nem az van, amit ő elgondol.Amúgy édes, aranyos ember, a szexben pedig isteni.De heti egy találkozással, ami sokszor csak egy vacsora, néha szex és éjjel utána jöhetek el tőle, mert nem szeretek nála aludni. Én 22 éves vagyok, ő 45.A volt párom is idősebb volt, ő még mindig szeret, szinte belerokkant a szakításba.Mindet megtett nekem, de mégsem voltam bele szerelmes, ő igen, a mai napig, tudom..Mit tegyek, a volt páromhoz nem kéretődzhetek vissza, mert ő leszögezte, hogy nincs vissza. Viszont a mostanival, bármennyire is szerelmes vagyok bele, hosszabb távon nem bírnám ezt a ritkaságot.Naponta sokat messengerezem,de ez nem kommunikáció.Élni, összeköltözni pedig egyáltalán nem akarok, eltérő életvitel és egyebek miatt.Pl ő 45 évesen még a családjával lakik, egy közös házban, sokszor szinte becsempész magához.Kicsit bábnak érzem magam a kezében, vagy úgy, hogy megigéz, hogy az legyen, amit ő akar. Nem bírom, viszont magamban sem szeretnék élni. Hogyan tovább, kedves Fórumozók? 22 L
2018. márc. 28. 09:22
 1/8 anonim ***** válasza:
64%

https://www.youtube.com/watch?v=laAkOk6jU14

Kezdődhet a megkövezés :D

2018. márc. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Te direkt akarod elcs3szni a fiatalsagod???
2018. márc. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Noren1989 ***** válasza:
100%

#3as, már megtette.


Kérdező, sajnos mi ebben nem segíthetünk.

Meditálj kicsit azon, hogy gyakorlatilag miért vagy szexpartner egy idősebb férfi mellett.


Alacsony amúgy az önbecsülésed is?

2018. márc. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem tehetek róla, ha szerelmes vagyok bele.Olyan kinézetű,amiről mindig is álmodtam, szakállas, zömök ember.A volt páromat imádom a mai napig, ő sokkal értékesebb és jobban szeretett, de a szikrát a mostani adta meg.De ha lehetne, visszacsinálnám, mert a régi párommal emberileg jobb volt és hűséges,szeretni tudó ember.Most tudtam meg azt is, hogy a jelenlegi páromnak kettő fiatallal volt már több éves kapcsolata,de mindkettőre ráunt 2, illetve 5 év alatt. Ez vár rám is, de nem tehetek róla,ha rám néz, mindent elfelejtek és rohanok a karjaiba....
2018. márc. 28. 10:09
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj hogy ezt mondom, de jó h.lye vagy. Ösztönlényként tengeted a napjaid és ráfogod, hogy csak mert szerelmes vagy. Nem akarsz a játékszere lenni? Akkor elmondod neki szépen hogy sűrűbb találkozókat igényelsz. Ha nem változik semmi, akkor lapát. A másik férfit hagyd ki a buliból, lehet sosem tudnád szeretni, más érzésével játszadozni meg önző dolog.


Mellékesen 22 évesen kapcsolatfüggő vagy. Egyedül nem tudsz meglenni, kell melléd mindig valaki. Ez gyengeség jele és alacsony önbecsülésre utal. Két sz.r kapcsolat közül szeretnél most dönteni, az egyik szeret de te nem, a másikat szereted de csak használ. Én a helyedben mindkettővel megszakítanám a kapcsolatot és elgondolkoznék, hogy miért akarok kapcsolatról kapcsolatra ugrálni.

2018. márc. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

>Én 22 éves vagyok, ő 45.


ABORT MISSION

2018. márc. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
48%
Uristen micsoda ferto...megerett a vilag a pusztulasra
2018. márc. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

45 évesen még a családjával lakik, egy közös házban, sokszor szinte becsempész magához

WTF? Troll.

2018. márc. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!