Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez tönkre tenné a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez tönkre tenné a kapcsolatot? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Van egy baratnőm akivel 5 hónapja vagyunk együtt és ő ebben az évben fog egyetemre menni. Mivel én is egyetemre járok, de levelezőre ezért úgy gondoltam, hogy össze költözhetnénk Pesten. Persze ha most kellene össze költözni én is úgy gondolnám, hogy ez még korai, de az össze költözésre csak Szeptemberben kerülne sor így azt érzem, hogy akkor már teljes mértékig vállalható lenne. Viszont most jön az ő vélemenye... azt gondolja, hogy ő ennek sose volt a híve, hogy így össze költözzenek párok. De azért jó lenne ha velem lehetne sokat. Ez sem egy igen sem egy nem. Az egyik legjobb baratnője már együtt lakik a barátjával és ők is így egyetem előtt költöztek össze, viszont ő inkább állanóan arról beszél, hogy a barátnői már nézik a közös lakás, meg ilyenek. Ez nekem nagyon rosszul esik, hogy én itthon feladnám érte a biztos állásomat, ő pedig mással néz lakást. Félek ha oda jutunk és nem engem választ akkor az nekem olyan törés lesz, hogy megromlik vele a kapcsolatom. Lehet hülyén hangzik, de tényleg komolyan gondolom ezzel a lánnyal és azért beszélek ilyeneket. Az, hogy én is költözzek össze haverokkal nem jöhet szóba, mert már laktam fent Pesten velük de nem volt jó. Szerintetek mit csinaljak?Én f21 baratnőm L20

2018. márc. 26. 09:40
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem akar összeköltözni veled,ennek fényében cselekedj.
2018. márc. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
98%
Lehet, hogy te komolyan gondolod vele, valamennyire biztosan kedvel téged, de biztosan nem te vagy álmai pasija. Gondolom nem kell magyaráznom, hogy miért.
2018. márc. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem most az egyetemi tanulásra koncentrálj! Az a csaj a barinős lakással még nem akar komoly kapcsolatot.

Ápold le, tart amíg tart, de ne erre a kapcsolatra alapozd az életed.

(lehet parasztnak gondolsz, de jobb most rendezni saját magdban, mint később, mikor jobban fog fájni!)

2018. márc. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
12%

Akkor te most szereted, vagy csak kell egy csaj lakótárs?

Azt is vedd figyelembe, hogy anyagilag nem független. Lehet, hogy azt támogatják a szülei, hogy a barátnőivel lakjon, de azt nem, hogy felnőtteset játszik egy friss kapcsolatban. És igenis MOST kell elkezdeni albérletet keresni, mert szeptemberre nem lesz. MOST viszont ez csak egy 5 hónapos, friss kapcsolat.

Hova sietsz? Félsz, hogy vénlány maradsz?

2018. márc. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
88%

Előző:


5 hónapos kapcsolat már nem friss. Ez majdnem fél év, ennyi idő alatt azért már sok minden történhetett. A masik pedig az, hogy a Kérdező pasi.

2018. márc. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi összes választ. Igazából eddig olyanok jöttek amire én is számítottam, hogy túl komolyan veszem. Nem tehetek róla én szeretem ezt a lányt és úgy érzem, hogy ha ő is így érezne akkor ő is ezt szeretné. Ha pedig tényleg az lenne az oka, hogy anyagilag nem független és a szülei nem szeretnék az mindjárt más lenne. De ezt pedig el kellene mondani, ha pedig nem mondja akkor meg megint ott vagyunk, hogy miért nem tette... Azért még kíváncsi vagyok több ember véleményére is.
2018. márc. 26. 10:07
 7/27 anonim ***** válasza:
16%

De, 5 hónapos kapcsolat friss.

Az összeköltözés egy kapcsolatban komoly lépés. Ennek itt még nem jött el az ideje. Főleg nem két fősulis esetén, akik még évekig nem rendelkeznek stabil jövedelemmel, és nem függetlenek anyagilag.

Az se biztos, hogy hosszú távon fenn tudnak tartani egy albérletet ketten.


A kérdező pedig egy punci, aki itt sír, hogy ha pár hónap után nem költözik össze vele a csaja, akkor "nem őt választja" és inkább szakít. Teljesen mindegy, hogy biológiai értelemben hím egyed.

2018. márc. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

Szerintem a párod elmondás alapján még nem annyira hajlik a dologra. Lehet azért mert most megy oda és ismerkedni akar és ha együtt laktok nem tud úgy elmenni barátkozni. Nekem ez jutott eszembe. Lehet még ő nem érett meg erre a dologra és az anyagiak is egy másik dolog, hogy jönnétek ki abban.


Én örültem volna pl ha hamarabb költözünk össze a párommal... De én 3 évet vártam és szerintem több lett volna, ha az élet nem úgy hozza, hogy kibővítik a házat. Én örültem volna, ha így állt volna hozzá. Ha nem is 21 évesen mert mi annyiak voltunk amikor összejöttünk... de messze laktunk egymástól és pénzügyileg az utazásra sok elment. Ő bizony úgy volt, hogy féltette a szabadságát, hogy a haverokkal akkor találkozott amikor akart, rengetegszer volt a havernál... Meg játszott a számítógépen. Nagyon jól tudtam, hogy ő ezt félti. Nyilván nem is örültem volna, ha együtt lakunk erre mindig máshol van. Ezért húzta a dolgot.


De mivel ti tényleg frissek vagytok azért kapcsolat szempontjából, szerintem majd később hozd fel neki a témát! Most felvetetted neki, lehet később már nem úgy áll hozzá ha átgondolja. Ha nem, akkor nem tudsz mit csinálni.


Remélem minden jól alakul majd! :)

2018. márc. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

7-es te mit nem értesz azon, hogy biztos állás?


De komolyan mondom nem tudom, hogy örüljek-e vagy szomorú legyek azért, mert én nem olyan kemény és vagány gyerek vagyok mint te.

2018. márc. 26. 10:30
 10/27 anonim ***** válasza:

"De, 5 hónapos kapcsolat friss. 

Az összeköltözés egy kapcsolatban komoly lépés."


Szerintem az összeköltözés a házassag felé vezető első lépés. 5 hónapos kapcsolat az együtt járast tekintve egyaltalán nem tekintek frissnek. Igaz, én nem vagyok a komoly kapcsolatok hìve, de mikor az voltam, akkor sem úgy gondolkodtam, mint te. Ki így, ki úgy látja.

2018. márc. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!