Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak az anyósommal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak az anyósommal?

Figyelt kérdés

A helyzet: A lány 36 éves,én vagyok huszonéves.

Az anyja 60 valamennyi.

Egyelőre nem lakunk együtt,mert az anyagiak ezt nem feltételezik.

Az anyja úgy bánik a gyerekével,mint egy gyerekkel.

Hogy én ne tudjak beszélni a barátnőmmel,az anyja elvitte először a laptopot...

most elvette a telefonját. A lány hiába kéri,az anyja hatványozottan erőszakosabb,nem akarja most visszaadni a telefonját.

Megjegyzem,távkapcsolat,de nem sok kell hogy korrekt körülmények között összeköltözzünk,200 km-re van most a lány.



Nyilvánvaló,ilyenkor,és még amit nem írtam le,az egészséges férfinek is kiakad az a bizonyos,és gondol olyanokra,hogy ihaj,és amit ide nem ír le,és inkább gyorsan elhesegeti magában,a nagyfokú düh mellett.


Vidék,pedagógus anya,falu,feleslegesen menjen le az ember balhézni? Nem lehet hatni az anyjára,beszélni sem,telefont sem veszi fel.


Ti mit javasoltok?


2018. márc. 28. 16:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"moncsicsis lett a szeme meg minden. " Hát pokolra kerülök, de ezen felröhögtem.

Én nagyon toleráns vagyok, de ezzel a nővel csak szívni fogsz. A legszebb éveidet teszed tönkre.

2018. márc. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

"Mert szeretem ezt a lányt,jó a szíve,aranyos,megcsinálja amire megkérem,kedves,megértő."


megcsinálja, amire megkéred, ez árulkodó elszólás.

szóval amolyan kezes bárány, irányítható, szubmisszív alkat.


amivel ezek szerint nemcsak az anyja él vissza, hanem te is.

2018. márc. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Hát ha 36 évesen hagyja, hogy elvegyék a laptopját meg a telefonját akkor megérdemli.
2018. márc. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!