Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez milyen megoldás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez milyen megoldás? (fogamzásgátlás/gyerekvállalás, SOS! )

Figyelt kérdés

Múltkor már tettem itt fel kérdést ebben a témában, hogy 24 évesen 5 év hüvelygyűrű használat után nagyon lecsökkent a libidóm (nullával egyenlő kb) és ez a 33 éves barátomat értehető módón rettenetesen érinti. Más fogamzásgátló módszer nem jöhet szóba, legalábbis amiket én ismerek... Szóval már elég régóta fennáll ez a probléma (1-2 éve maradozik el a szex) és barátom ezt nehezen bírja, mert ha kiverem, vagy leszopom az nem olyan "jó", mint a szex, viszont ha elkezdi, de látja, hogy nekem nincs kedvem (szex közben már meg szokott jönni) akkor az is baj. Szóval lehetetlen úgy csinálni, hogy neki is jó legyen, mert egyszerűen nekem magamtól nincs kedvem, neki meg a kezdeményezés is hiányzik. Ma azt mondta, hogy szar érzés neki kanosan végigmenni a városon, mert folyamatosan csak a nőket nézi és a szexre gondol, és hogyha valaki a farkához nyúlna nem tudná visszautasítani, annyira hiányzik neki a szex. Ezt magában meg is értem, mert állítólag velem már azért sincs kedve ugye szexelni, mert látja, hogy nekem nincs kedvem, nem kezdeményezek, stb. Másik probléma, hogy ő általában reggel szeretne szexelni, viszont én mindig tovább alszom, mint ő, és az ilyen szájszagos-zuhanyzás nélküli mókákat sosem találtam különösebben izgatónak, kapcsolatunk elején is csak párszor... Este sokkal inkább benne lennék a dologban, de ő akkor álmos...

Szóval a konkrét kérdés az, hogyha ő már azon filózik, hogy más nőket megdugna "de még tartja magát, mert kötődik hozzám" (ezt mondta szó szerint, amit becsülök is benne nagyon, hiszen fordítva nekem is nagyon rossz lenne ez a helyzet, de sajnos nem tehetek róla, hogy így alakult) akkor miért mond olyat, hogy hagyjuk abba a védekezést (megszakításos lenne, ami nyilván nem a védekezés kategória) és ha becsúszik a baba, akkor jöjjön? Nekem ez a kettő teljesen ellentmond egymásnak és félek, hogy csak azért mondja ezt, hogy legyen normálisan szex újra, de a gyerek dolgot meg nem gondolta át. Vagy lehet, hogy azért "tartott ki eddig" mert tényleg velem akar lenni, mert szeret, és tényleg gyereket szeretne? Más pasi már félrement volna, tisztában vagyok vele, szapulós válaszokat nem szeretnék, a libodócsökkenés sajnos nem kívánságműsor és rengeteg embert érint... Amióta nincs rendszeresen (hetente minimum 1x) szex, azóta érezhetően eltávolodott tőlem, látszik, hogy sokszor nem is érdekli, amit mondok. Ő ezt azzal magyarázta, hogy neki a szerelemhez szex is kell és amíg nincs szex, addig nem tud velem "normálisan" viselkedni. Szerinte mindent megoldana a heti 3 szex.

Nagyon érdekelnének a vélemények.


2018. márc. 29. 00:28
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
81%
más pasi megértőbb és nem más nőket bámul hogy dugná.mert ez a pasi csak a saját szexét akarja nem gyereket.csak a szex vezérli,szeretet nincs benne.
2018. márc. 29. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
83%
az a tipikus farokagyú akit a farka irányit,33 évessen is.
2018. márc. 29. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
10%

Nem igazán értek a kérdéshez... de kíváncsi lennék, miért nem jöhetnek szóba más fogamzásgátló módszer. Pl. a kondommal mi a baj?

Amúgy szerintem a megszakításos módszerrel nem lenne önmagában baj, ha tényleg van önkontroll, és nem rizikóztok a termékeny napokon. Hőmérőzéssel + hüvelyváladék elemzéssel + méhszájvizsgálattal szinte napra pontosan be lehet lőni az ovulációt - már ha nincsenek szervi problémáid. Szerintem érdemes lenne megpróbálni a "természetes" fogamzásgátlást, mert a stressz és görcsölés (jajj, nehogy becsússzon a baba, jajj, fájdalmas, jajj, álmos vagyok, ideges vagyok stb.) jót nem okoz, csak rosszat. Ha feloldódtok, biztos megjön majd a kedv.

Nekem 28 +/- 2 napos ciklusom szokott lenni, és tudom, mikor vagyok termékeny. Azon a 4-5 napon kívül már szinte nyugodtan belemegyek a megszakításos módszerbe, még úgyis, hogy nem akarok babát egyelőre. Már jópárszor lett volna esély teherbe esni, és még nem sikerült.... Manapság, ebben a korai szülés ellenes világban szerintem már teherbe esni se olyan könnyű. 27N

2018. márc. 29. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:
Én nem hiszem, hogy más pasi ennél megértőbb tudna lenni. 2 éve nem kapja meg a "legtermékenyebb" éveiben azt, amit szeretne. Ha belegondolsz, az rengeteg idő. Ő azt a hasonlatot használta, hogy olyan, mintha évek óta nem adnék neki enni és éheztetném őt... De pont attól félek én is, hogy a gyereket csak "szükséges rosszként" bevállalá csak azért, hogy legyen szex...
2018. márc. 29. 00:51
 5/43 anonim ***** válasza:
46%
Annyi féle fogamzásgátlási mód van, miért nem jöhet szóba egyetlen egy másik sem? Szegeny pasid lassan ott tart, hogy a guruló krumplit is megdugná, annyira kiakasztja ez a helyzet. Valamit lépj már ezügyben. A gyerektémát pedig rágjátok át még egyszer (lehetőleg akkor, amikor éppen nem kanos). A leírásod alapján ő csak a normálisabb szexuális élet miatt lenne benne.
2018. márc. 29. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 A kérdező kommentje:

Nem bírja a gumit, lelankad benne állandóan. Úgy még ennyi szex sem lenne, tényleg nem marad állva sehogy.

Igen, én is gondolkozom ezen, hogy van sok módszer, amivel be lehet lőni a termékeny napokat, ovu teszt meg ilyesmik.

2018. márc. 29. 00:53
 7/43 A kérdező kommentje:

Fura, hogy valaki szerint farokagyú, mások szerint pedig tényleg egy "hős", hogy eddig is kibírta egyáltalán...

Ha gondoljátok, leírhatom, hogy mi a baj velük, de ha nem muszáj, nem mennék ebbe bele ennyire.

Lépni szeretnék, ezért szeretném abbahagyni a gyűrű használatát. De azért furcsállom, mert amúgy úgy fogalmazott, hogy "lassan benne lenne", tehát lehet a kora miatt, vagy ki tudja, de egy pillanatig tényleg úgy hangzott, mintha a szextől elvonatkoztatva is szeretne gyereket.

2018. márc. 29. 00:56
 8/43 anonim ***** válasza:
78%
mit nem kap meg? ki van elégitve.ennyi,de őt csak a dugás érdekli,mint egy tinisrácot.hagyjuk már.másnak ilyenkor családja van és nem a dugáson jár az agya.komolytalan.
2018. márc. 29. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
91%
És szerinted mennyire lenne megértő, türelmes, azzal kapcsolatban, hogy te hőmérőzz, hüvelyváladékot elemezz, és méhszájat vizsgálgass? És még így sem lehet kizárni megfelelő védekezés nélkül a terhességet. Azt kellene ezek alapján átgondolnod, hogy valóban ő-e az a férfi, akivel gyereket szeretnél, és ezek alapján dönts, hogy neked alkalmas-e ez a megszakított közösülés. Ennek ellenére azért konzultálhatnál a nőgyógyászoddal is a számodra megfelelő fogamzásgátlási módszerekről.
2018. márc. 29. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
36%
Nem értem, miért furcsa az, ha 33 évesen megfordul a fejében, hogy lassan benne lenne a gyerekvállalásban... Ez normális dolog, sőt... Te is a legtermékenyebb, legjobb korban vagy, biológiailag. Ha azért gondolod be ezt a "szexért akarna gyereket " dolgot, mert még nem köteleződtetek el, akkor ideje lenne előbb ezen gondolkozni, és megtervezni az életeteket. Már nem a tiniszerelmes korban vagytok, értsd meg te is. Az én pasim is 33 lesz idén, és semmi más nem jár a fejében, csak az, hogy mielőbb legyen esküvő meg baba. Nem tudom hibáztatni, max. késleltetni a dolgokat pár hónapig. 1-2 éven belül ha semmit nem teszek, már nagyon a határait taposnám szerintem.
2018. márc. 29. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!