Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kéne tennem ilyen helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

A barátom mostanában érzelmi szinten nem igazán van mellettem. Előfordul egyre gyakrabban, hogy elvégzi a barát szerepét, aztán magamra hagy. Például közösen nézünk egy sorozatot és miután megnéztük 1-2 részt, azonnal elmegy. Nem beszélgettünk, nem ölelgettük egymást, nem történt semmi. Amikor kezdeményeztem elutasított és nem kaptam visszonzást. Megvolt a közös program és elment. Ezt szóvá tettem neki, de nem igazán vette komolyan. Amikor beszélgetni próbálok vele, olyan, mintha csak megjátszaná magát. Előadja az odaadó barát szerepét, de azontúl mélyebben nem történik semmi. Mintha számára a köztünk lévő szerelem kihűlt volna. Mintha csak azért lenne velem, mert a barátnője vagyok, nem pedig mint a lelkitársa vagy barátja. Nem őszinte velem és nem nyílik meg. Ez régen megvolt, mostmár nem. Mostmár olyan, mintha nem élvezné a társaságomat.

Eszembe jutottak olyan fennálló problémák, amik ehhez vezethettek. Például talán túl sokat vagyunk együtt, vagy én túlságosan "rámásztam", aggályoskodtam. A lényeg, hogy túl sok vagyok neki. Én erre tudnék tippelni.


Ha esetleg tévedek és van más ötletetek kérlek segítséget.

Hagyjak neki teret és meg fog oldódni? Vagy mit tegyek? :(


Annyit még hozzá tennék, hogy ez kb. 5 napja tart. Előtte minden rendben volt, nem történtek ehhez hasonló dolgot. Talán rejteget előlem valamit?



#szerelem #aggodalom #visszonzatlanság
2018. márc. 29. 09:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
5 nap az lófütty. Mindenki lehet rossz passzban. Várj egy-két hónapot, utána kérdezz rá újra, mi a gondja. Ha akkor sem lehet vele beszélni, akkor érdemes elgondolkodni a kapcsolat jövőjén. Persze, lehetséges, hogy bekerült a képbe egy harmadik fél, de nem kell azonnal rémeket látni.
2018. márc. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, így fogok tenni! 😊
2018. márc. 29. 10:29
 3/3 anonim ***** válasza:

És mi hátráltat abban, hogy megkérdezd?!


Nekünk is így kezdődött, fél évig ültünk a langyos szrban, én próbáltam változtatni, ő érdektelen volt, mikor meguntam és kidobtam.

Fél év, pontosan 5 hónappal tovább maradtam abban a híg fosban, mitn kellett volna.

2018. márc. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!