Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ebben a helyzetben nekem mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a helyzetben nekem mit kellene tennem? Ha beszólnak a barátnőm miatt? 19/f

Figyelt kérdés

Nos a barátnőmmel már több mint fél éve együtt vagyunk de csak 2 hónapja "vállaltuk fel", a dolgot. Az előtt sem titkolóztunk csak úgy gondoltuk, hogy minek mindenhova kirakni meg aki számít az úgyis tud róla a többi ember meg nem érdekes. Ő idősebb nálam, már 25 éves. Engem ez egyáltalán nem zavar mivel max 18-nak néz ki és szeretem is de nagyon mert olyan jólelkű intelligens és kedves lány és nagyon jó humora is van tökéletesen elvagyunk, ha 35 lenne akkor sem zavarna. Nekem kellett picit jobban tepernem annó, hogy komolyan vegyen de mivel már megvolt az alap vonzódás így tökéletesen egymásra találtunk.


Ő már dolgozik én még tanulok ez picit zavar de nem vészes, én amúgysem hiszem hogy sokáig fogok még egyetemre járni szóval lehet ez hamarosan változni fog. Igazából neki már jó sok pasiügye volt előttem, én is "hallottam" már róla régebben, hogy kibeszélik vagy csúnyákat mondanak róla szóval alapból nem volt jó véleményem, de aztán ahogy fokozatosan megismertem teljesen megváltozott ez az egész a szememben. Talán ha nem Róla lenne szó zavarna a dolog vagy féltékeny lennék de nekem ő megér ennyit és különben sem érdekel a múlt, mert mostmár a jelen és a jövő a fontos vele.

Csak az a baj, hogy ugyan nem kisvárosban lakunk de azért ez valamilyen szinten mégiscsak egy nagy falu és ha beülünk valahova ami így a korosztályunk körében elég népszerű hely észrevettem, hogy néha kapunk ezt-azt az emberektől mert elég sok az ismerős társaság sőt van olyan ismerősöm nekem is akiről tudom, hogy volt köze a páromhoz, mondjuk ő normális. De pl van egy két nagyon tahó srác akik ráadásul csoporttársaim is és ők nem bírják ki szó nélkül ha mi is ott vagyunk. Persze ilyenkor visszaszólok valamit de nem vagyok az a pampogós típus, csak az zavar nagyon hogy látom a barátnőmön, hogy ez milyen sz*rul esik neki és szégyenli magát. Vagyis gondolom azt hiszi, hogy ettől nekem lesz rossz miatta, pedig engem nem érdekel. Ilyenkor mindig félrehúzom és vigasztalom, mondom neki, hogy szeretem. Mert ő meg kiakad, hogy csak égek miatta. Hiába bizonygatom nem érti meg egyenlőre.


Persze akik beszólogatnak azok is csak akkor mernek ha többen vannak ha pl a folyosón elmegy mellettem valamelyik csak lesüti a szemét, szóval nem veszem fel az ilyesmit, nem is tudom mit kellene tennem ilyen helyzetben, mi a jó megoldás? Ha bántani akarnák a barátnőmet biztosan nekik mennék, de most azért mert beszólnak nem fogok nekiállni verekedni, akkor kábé minden hétvégén bunyózhatnék. Gondoltam majd megunják úgyis egyszer meg szerintem csak féltékenyek, a párom gyönyörű :) Csak tényleg az zavar, hogy őt zavarja mert mondom én telibesz*rnám az egészet, de ha elengedem a fülem mellett is szomorú lesz utána ha meg oda akarok menni akkor is bepánikol, hogy hagyjam a francba menjünk inkább.


2017. márc. 4. 18:23
 1/7 kendrazoltan ***** válasza:
Ezek kutyák, a kutyák pedig zömmel csak hangosak. Beszéljétek meg a pároddal, ilyenkor csak mosolyogjatok össze, engedjétek el a fületek mellett...amíg azt látják, hogy ők mindent megtesznek azért, hogy bosszantsanak, viszont magasról le vannak sz.a.rva, úgy idővel meg fogják unni, lévén hogy az ilyen csak akkor "szórakoztató", ha célba ér....ne érjen célba a b.a.sz.tatás...
2017. márc. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Vannak ilyen gyökér parasztok akik beszólogatnak az ilyen miatt. De azt is be kell látni, ha egy nő szét tette már néhánynak akkor nem csoda, hogy vannak akik lenézik. Én nem szólogatnék be vagy más egyéb dolgok, de nem is foglalkozok ilyen nőkkel. Talán lehet még olyat találni a korosztályban akin nem ment át a fél város, csak egy-két férfiaval volt még.
2017. márc. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2# Még jó hogy van olyan aki nem ez alapján ítél meg valakit :)
2017. márc. 4. 18:47
 4/7 anonim ***** válasza:
Aki ilyen khm... "intenziv" lannyal van egyutt, az vallalja a vele jaro dolgokat is. Ezzel nem tudsz nagyon mit csinalni.
2017. márc. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Olyan mintha direkt bejárnátok, hogy magatok szívassátok.HA olyan nagyon zavar, akkor nem kell elmenni arra közkedvelt szórakozóhelyre, ahol minden pasi megfordul,akivel a bnőd volt... Lehet nem nagy a város ahol laktok, de egy másik hely tuti van!Nem hiszem,hogy nincs.Közkedvelt vagy sem. Gondolom az nem közkedvelt nektek, ha beszólnak.
2017. márc. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Savanyú a szölő szindromájuk van,az is lehet hogy a barátnőd dobta őket,visszautasította vagy egy pletykás ex mondott nekik valamit. Ne törödjetek velük nem éri meg
2017. márc. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Látom még 1-2 hozzászoló még mindig a régi mentalitást követi .
2017. márc. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!