Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire számít a munkahely?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire számít a munkahely?

Figyelt kérdés

Lányok / nők, mennyire számít az nektek, hogy hol dolgozik a pasi? Nekem már volt párkapcsolatom, voltak kalandjaim is, de mióta munkahelyet váltottam, azóta mintha nehezebb lenne összejönni a nőkkel...

Nem is azzal van a baj, hogy megismerni valakit, hanem azután, hogy elárulom, hogy mivel is foglalkozok...


Ami azt illeti traktorista vagyok... nem értem mi ezzel a baj? Új gépekkel dolgozunk nem öreg koszos gépekkel, jól is keresek vele és ha éppen nem a gépben ülök, akkor meg nem mondanák, hogy ez a munkám...


2018. márc. 30. 20:07
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
Miért hol ismerkedsz, kiszállsz traktorból és direktbe bemész oda ahol az önkormányzatos lányok, bírósági alkalmazottak ebédelnek (?) Miért nem ismerkedsz ott ahol traktoros lányok vannak :D
2018. márc. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elég érdekes körökben mozogsz, ha ez miatt hátrálnak ki a nők.
2018. márc. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
Nekem van egy traktoros ismerősöm, igaz ő saját géppel, de csak úgy számolgatja napiszinten a papírokat a zsebében, viszont ez nem egy vonzó szakma, akárhogy nézzük. A lányok ezt nem tartják izgalmasnak, "menőnek". A problémából ítélve gondolom 20on éves lehetsz, hiszen egy normális nőnél ez nem igazán probléma, viszont ez a korosztály már kiterjedt kb. 28 éves korig és néha a 30asoknál is jelen van ez a jelenség,hogy az akármilyen munkát nem becsülik. Na már most, én építőipari segédmunkásként kezdtem karrieremet, majd beépítőként dolgoztam, révén,hogy egész jól betanultam. A kettő között is volt változás, na már most a nők javarésze egybeskatulyázza a kettőt,a változást magadon érzékeled inkább. Nem mindegy,hogy mennyire széles vigyorral beszélsz a munkádról és mennyire húzod ki magad. (Igen, az egyenes testtartásról beszélek) Aztán bármixer voltam, ott özönlöttek a nők, persze, egy clubban minden csajnak "menő,hogy ha kicsit is, de VIP lehet" mert ismer valakit a személyzetből. Jelenleg pedig üzletvezetőként dolgozom egy szórakoztatási szolgáltatónál. A munkával jár az öltözék,a stílusod, általában az ápoltságod.
2018. márc. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
29%

Traktorista? Nagyon sok agráros ismerősöm van, de ezt így még nem hallottam.


Számomra (ítéljetek el nyugodtan) fontos és számít a másik munkahelye. Vagyis nem is a munkahely, inkább a végzettséget emelném ki. Sajnos tapasztalatból mondom, hogy az egészen eltérő szintű végzettséggel rendelkező emberrel egyszerűen nem működik a kapcsolat. Egészen mások az elképzeléseink, céljaink, elvárásaink az élettel kapcsolatban.

2018. márc. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

kedves 4-es válaszoló, mit értesz az alatt, hogy eltérő szintű végzettség? honnan tudod Te, hogy én milyen iskolát végeztem el?

Ha valaki mezőgazdaságban dolgozik, akkor alapból hülye?

2018. márc. 30. 20:31
 6/7 anonim ***** válasza:
67%

5:

Számtalan példát tudok én is mondani az ismerősi körömből, hogy nem rendelkezik az illető felsőfokú képesítéssel és te lennél (meg főleg 4-es) meglepve amikor elárulná mi a végzettsége. Természetesen egy diploma/főiskola ad egy olyan alapot amivel egy átlagosan művelt/olvasott emberhez (akinek nincs) képest "érezhető" az intellektuális differencia egy beszélgetés során. DE! pont a példámból felvázolt pár ismerősöm csípőből cáfolja meg a felszínesen gondolkozó/ előítéletekkel rendelkező embereket. :) Van ilyen is, persze nem ez az általános.


Engem nem érdekel a kiszemeltem végzettsége ilyen szinten***, ha kulturáltan/értelmesen/gördülékenyen el tudok vele diskurálni semleges témákról is, akkor win-win! Nekem fontos az aktív (értelmes/intelligens) verbális kommunikáció is egy párkapcsolatban ami legtöbbször nincs párhuzamban a papír szerinti végzettséggel. :)


Pozitív példa: Volt takarítónő barátnőm (középfokú kereskedelmi végzettséggel) akivel nagyon jókat beszélgettünk szóban és ami a legmeglepőbb volt, hogy írott formában is szinte tökéletes volt a kommunikációja helyesírás szempontjából. :)


***Mint nem diplomás, természetesen nem lenne fair ilyen téren sem az "elvárásom". :)

2018. márc. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező. A 4es válaszoló vagyok és őszintén meglelett a reakciód. Nyilván nem rólad beszéltem, nem is ismerlek mégis honnan tudnám mi a végzettséged. Általánosságban írtam. Szint alatt azt értem hogy nekem pl egyetemi (msc) végzettségem van és még mindig tanulok most is. Ahogy írtam tapasztalat hogy nehezen működik egy kapcsolat nálam valakivel aki nem tanult tovább gimi után pl. Egy olyan az én és sokak személyiségén sokat formáló dolog maradt ki náluk az életből ami nagyon másfelé tereli az embert.


Tudom hogy az hogy mezőgazdaság nem zárja ki az egyetemet főleg mivel én is agráron végeztem először. Èpp ezért lepett meg hogy azt írdtad foglalkozásnak hogy traktorista. Nagyon sok volt csoporttársam vezet időnkènt gépet a földjén vagy rendszeresebben de azért ennél ez egy jóval összetettebb szakma, nem csak ennyiből áll. Aki semmi mást nen csinál csak különböző földeken pénzért húzza az ekét föl alá annak szinte semmi szüksége végzettségre. Lehet ettől függetlenül persze neki is csak teljesem fölösleges vagy akkor rosszul használja. Még a legalapabb mezőgazdasági mérnök bsc is tanít annyit hogy többre legyél képes mint pár hektáron fel-alá furikázni a kombájnnal és hasonlókkal.

2018. márc. 31. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!