Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretem barátnőmet, de úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem barátnőmet, de úgy érzem, fiatal vagyok még egy komoly kapcsolathoz?

Figyelt kérdés

Sziasztok. A lényeg a következő:

Két éve párkapcsolatban élek, szeretem meg jól elvagyok barátnőmmel,de úgy tök szívesen elmennék csajozni, függetlenül élnék,spanokkal járkálni ide-oda, nőkkel flörtölni ismerkedni. Ami ezt kiváltotta igazából belőlem,hogy mivel párom féltékeny típus nem is beszéltem egy csajjal sem. Ám egyet tök random megismertem és nagyon elkezdett nyomulni rám. Küldözgeti a képeket, flörtöl velem. Koptattam inkább,de úgy határozottan nem küldtem el melegebb éghajlatra. Elmondtam neki,hogy van barátnőm nem akarok senkivel semmi mást de annál jobban tapad, facebookról már tiltottam, de betalál máshogy és megmondom őszintén nagyon jól esik. Fiatal lennék egy komoly párkapcsolathoz ?


23/F



2018. márc. 30. 23:45
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Nem vagy az. Inkább az új helyzettel nem tudsz mit kezdeni. Új ingerek értek és most ezt kell lerendezned magadba.
2018. márc. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
18%

dugd meg ne sza-rozz.

hidd el minden kihagyott nőt nagyon keményen meg fogsz bánni később.

2018. márc. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Ha a fiatal helyett éretlent irtál volna akkor teljesen érthetö lenne. (Egy 23 évesnek már felnött embernek kellene lennie.)
2018. márc. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
Nem, te nem szereted igazán a barátnődet. Épp ez az, hogy csak elvagy vele. Ettől függetlenül még tudd, hogy semmivel nem leszel több, hogy megdugsz 1x-2x valami jöttment csajt.
2018. márc. 31. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
38%

23 vagy. Felesleges túlidealizált tündérmeséket nyomni. Idősebb korodban sajnálni fogod, ha most nem élsz igazán és akkor már nem lesz lehetőséged bepótolni. A barátnőd szintén fiatal, aki még változhat. Lehet, hogy holnap arra mész haza, hogy bocsi, talált mást.

Ha belül úgy érzed, hogy élni akarsz és boldogabb lennél szabadon, hát csináld.

2018. márc. 31. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
65%
Rinya phasz vagy.
2018. márc. 31. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azon hülyeség vitatkozni, hogy fiatal vagy sem. Papíron már egy 18 éves is felnőtt, de mégsincsen egy szinten egy 35 évessel...arról nem is beszélve, hogy mindenki más körülmények között él, más ingerek érik, mindenről máshogyan gondolkozik stb., stb, tehát ez egyénenként is változó. Valamint azért szerintem átlagosan a legtöbb 23 év körüli fiú/lány még nem egy olyan hú de komoly felnőtt, tehát a kérdező abszolút nem egy egyedi eset...ebben a korban még teljesen természetes, ha valaki picit gyerekesebb vagy éretlenebb, kíváncsi és vágyik az új tapasztalatokra, élményekre, kalandokra az élet minden területén. Én közel 20 éves vagyok, de rohadtul nem úgy telnek a napjaim, hogy tördelem a kezem, miközben azon gondolkozom, hogy mikor találom már meg életem párját, akivel összeházasodunk és gyereket szülök....ezek a dolgok egyáltalán nem foglalkoztatnak, majd max. 10 év múlva, de akkor sem leszek erre rágörcsölve.


Én megértelek, én is éreztem már hasonlóan...Úgy éreztem, hogy kedvelem (abban, hogy szeretem nem voltam biztos miután elmúlt a nagy fellángolás) és igazából nem volt konkrétabb problémánk, de valami hiányzott...Nem a pasizás, bulik, haverok stb., hanem saját magam. Úgy éreztem, hogy nekem nem itt a helyem, nem ezzel kellene foglalkoznom, hanem saját magammal és a saját jövőmmel, tanulni, dolgozni, utazni, a hobbimmal foglalkozni stb., stb., hogy elérjem a céljaimat, megvalósítsam a terveimet, álmaimat. Úgy éreztem, hogy ebben a kapcsolat korlátoz, nem voltam elég boldog. Én azt mondom, hogy ha téged ez zavar és neked ez így jelenleg nem jó, akkor merj változtatni, mert ha nyüglődsz, szenvedsz és nem érzed magad jól, akkor az nem jó senkinek sem. Szerintem erről érdemes a barátnőddel is beszélni, hátha ő is tud neked valami segítő gondolatot átadni. Majd meg kell hoznod a döntést, hogy mit szeretnél.

2018. márc. 31. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!


Hát addig biztos nem csinálok ezzel az új csajjal semmit, amíg barátnőmmel együtt vagyok, ez tisztelet kérdése.

De igen, talán még élnem kéne.

2018. márc. 31. 10:44
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy fiatal a komoly kapcsolathoz. Nekem 22 évesen volt vége egy 7 éves kapcsolatomnak...

Inkább tapasztalatlan vagy, és kíváncsi. Ez viszont normális. És az is igaz lehet, hogy szereted a barátnőd, de a kíváncsiság erősebb.


Tapasztalatot úgy is szerzel majd, mert szerintem ez elkerülhetetlen. De majd rájössz, hogy nincs jobb, szebb, csak más. :) Később nem azt mondom, hogy megbánod majd a szakítást, mert túl leszel érzelmileg rajta, de mosolyogni fogsz magadon, hogy ez tényleg így van. Akkor fogsz majd megállapodni, ha már nem vonzz az ismerkedés, sőt untat és fáraszt. Mert rájössz nehéz a mocsárban gyöngyszemet találni, és amikor többször csalódsz és találsz egyet, nem akarod majd elereszteni.

2018. márc. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!