Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnék önbizalmat verni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék önbizalmat verni egy eléggé önbizalom hiányos csajba, aki még jóval alul is értékeli magát, mint ami?

Figyelt kérdés
2010. jún. 11. 12:56
 1/4 anonim ***** válasza:
EGy nőnek csak a férfiak tudnak önbizalmat adni. Ha érzi, hogy fontos, hogy jó nő, hogy figyelnek rá. Minél több megerősítést kap, annál inkább elfogadja magát, annál magabiztosabb lesz. EGy ember hiába súlykolja belé, hogy jó vagy!!
2010. jún. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én is ilyen voltam sokáig...néha még most is úgy érzem,hogy csúnya vagyok...de inkább megpróbálom mindennek a pozitív oldalát nézni!de kérj barátaidtól segítséget ők azok akikre számíthatsz ilyen helyzetbe!:)és ne gondolkozz negatívan;)
2010. jún. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is önbizalomhiányos vagyok, pedig tudom magamról hogy nem vagyok csúnya és sokszor megnéznek srácok, de akkor is.
2010. jún. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amikor szexeltek és megkérdezi, hogy van-e benne valami szép, akkor válaszold azt, hogy "Van. De mindjárt kiveszem!"
2010. jún. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!