Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes lenne újra próbálni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes lenne újra próbálni vagy győzzön a büszkeség?

Figyelt kérdés

Együtt voltam egy sráccal 4 hónapig de elég rosszul viselkedtem vele (mármit úgy értve, hogy feleslegesen féltékenykedtem, soha nem hagytam ezzel békén). Szakított velem.

Azt hiszem talán szerettem őt.

Rögtön össze jött egy lánnyal de egy hónapig se voltak együtt.

Éreztem, hogy vissza fog még találni hozzám, mert ismerem hogy milyen.

Ő nem is volt hozzám rossz ha jobban belegondolok, de azt hiszem mivel így bántam vele ezért nem tudott úgy igazán belém szeretni.

Fél év telt el a szakítás óta, és ahogy gondoltam fel is keresett.

Nekem ezidő alatt nem volt kapcsolatom, próbáltam túl lépni rajta, fejlődni önbizalom terén, hiszen ha féltékenyek vagyunk az igazából azért van mert saját magunkban nem bízunk, hogy jók leszünk a másiknak..

Azt hiszem sikerült sokkal jobb lennem, és a környezetemtől is ezt hallottam vissza.

Viszont kicsit bennem van a büszkeség is, hogy mi van ha csak azért keres meg mert jelenleg nincs senkije és el akarja velem ütni az időt ameddig nem jön valaki jobb?!

Nem tudom mit tegyek.

Adjak neki eselyt? Véglis én rontottam el (önző voltam és féltékeny)

Te mit tennél a helyemben?

Vagy várjak egy hónapot, találkozgassunk aztán majd kialakul?


Köszönöm annak aki elolvassa és megpróbál segíteni, vagy ír hasonló tapasztalatot! :)


19 l



2018. márc. 31. 00:58
 1/4 anonim ***** válasza:
61%

Találkozzatok, randizzatok és majd alakul :)

Ne légy mindig büszke, mert sokat veszíthetsz, tapasztalat.

Remélem, jól sikerül, drukkolok.

29N

2018. márc. 31. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
28%

4 honap semmi.

Semmi koze a felnott kapcsokatokhoz.


Hisztis tini vagy.

Nem baj, majd kinovod.

2018. márc. 31. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%
Gyerek vagy, a másik meg csak egy lyukat akar, azért menne vissza.
2018. márc. 31. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azért ezen megakadt a szemem, és Te is gondolkozz el rajta:


"Azt hiszem talán szerettem őt.

RÖGTÖN össze jött egy lánnyal de egy hónapig se voltak együtt."


Nem hiszem azt, hogy alaptalanul voltál féltékeny. Én nem adnék neki több esélyt, akárhány éves is. Van aki 16 évesen is éretten viselkedik, van aki meg 40 évesen is elmaradott.

Sokkal jobban jársz azzal, ha inkább kihagyod az életedből, vagy max.addig vagy vele, amíg Te nem találsz jobbat nála.

2018. márc. 31. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!