Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon féltékeny vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon féltékeny vagyok a barátomra, amikor ilyeneket csinal, ez normális?

Figyelt kérdés

En egy eleg feltekeny ember vagyok (ami tudom, hogy egyaltalan nem jo),de dolgozom rajta es probalok valtozni ilyen szempontbol. A baratom eleg kozvetlen tipus, rengeteg lany baratja van, de engem ez annyira zavar! Ha van valmi problema, vagy fetekeny vagyok akkor leulunk es megbeszeljuk.


Van egy lany akivel par honapja ismerkedett meg es a csaj reszegen teljesen ramozdult (tobbszor is) szoval egyertelmuen bejott neki. Ezt el is meselte nekem es jol esett, hogy ilyen oszinte,de azota szornyen zavar az a lany, mert munkajabol adodoan szinte minden nap taliznak es en meg otthon kozben kombinalok a fejemben mindenfélét. Persze probalok nem erre gondolni, nyugtatni magamat meg tobbszor is beszeltunk rola de akkor is zavar. Es tudom, hogy a baratom olyan ember aki mindenkivel nagyon kedves es biztosan a lannyal is az volt es azota is az, nem veletlenul van raáakaszkodva meg mindig.


A multkor is elmentek valahova tobben. Es a baratom posztolt egy kepet amin a lany is rajta volt. Nem mondom, hogy kibuktam, de eleg rosszul esett ez a dolog hiszen tudja, hogy engem ez zavar ez a lany. (Sot meg meg is jegyezte, hogy mielott posztolta gondolt ra, hogy ez nekem mennyire rossz lesz es tuti balhezok miatta majd).

Kerdeztem tole,hogy mi volt a lannyal dumaltak-e meg ilyenek. Azt mondta hogy hat jah egy kicsit, de semmi erdekeset.

Tudom, hogy csunya dolog de megneztem a beszelgeteseiket(nem kerek erte leszidast), es aznap vagy 100x megkerdezte a csajt, hogy jon-e, meg kerlelte, hogy menjen este o is. Az este folyaman miutan elkoszontek eloben, hazafelejovet felhivta, de a csaj nem vette fel, es akkor irta neki, hogy majd mindenkeppen folytatjak ezt a beszelgetest legkozelebb meg hazaert-e epsegben. Es nekem meg azt mondta par percet dumalt vele,nem is erdekelte, aztan nem is a csajjal volt egesz este.

Nyilvan ha nem erdekelte akkor nem irta volna hogy folytassak es nem fullentett volna kicsit. Mert azt mondja mindig finoman celoz ra, hogy van baratnoje, viszont a beszelgetesek alapjan o kozeledeik a lanyhoz nekem meg eloadja, hogy semmi kulonos erdeklodest nem mutat az iranyaba es ha ra is ir a lany, akkor gyorsan lerazza.



2018. febr. 17. 09:08
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
Ilyen pasim lenne, páros lábbal rugnám ki. Nálam a pasi csaj barátság nem játszik. Olyan nincs, hogy ennyire jó barázok és semmi közük nincs egymáshoz. Ha nem lenne titkolnivalója nem hazudna. Szal kuka.
2018. febr. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem normális más nővel kavarni ha van kapcsolatod.


Lehet,ha felajánlanád legyen a lánnyal,nektek meg vége simán belemenne ....

2018. febr. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%
Nem csodalom, hogy feltekeny vagy. A pasid elo egyenes adasban alaz meg rendszeresen.
2018. febr. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Screenshoot, kinyomtatod, elé teszed és elküldöd a p*csába. Sok sikert! ;)
2018. febr. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan udvarol a csajnak.
2018. febr. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%

Hát a barátság egy dolog, és tényleg lehet férfi és nő között. Nekem pl van egy pasi ismerősöm, most lesz az esküvője és mégis ő a lelki támaszom. A menyasszonya sem nagyon tudja megérteni, hogy a pasinak több nő barátja is van, de muszáj elfogadnia.


Szerintem az már viszont elég durva, hogy szinte könyörög a csajnak, hogy menjen el, meg hogy ennyire jóban vannak munkahelyen kívül is!

2018. febr. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért szeretné ő megdönteni azt a kislányt...
2018. febr. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A srác a háttérben a csajjal egyre jobban közelednek egymáshoz és maszatol is neked... Nem csodálom, hogy nem tudsz benne bízni... Volt ilyen kapcsolatom, nem is tartott sokáig, totál összetörte a bizalmam.
2018. febr. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Meg olvasni is rossz :( kerlek hajitsd ki , megalaz es mismasol!!! Jezusom te meg meg magd hibaztatod?! Teljesen megertem ha feltekeny vagy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2018. febr. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Alap esetben azt mondanám, hogy a folytonos féltékenykedéseddel te magad kergeted már nő karjaiba, de itt totál más a helyzet.

Nem normális amiket csinál, barátnője van és kb. lesz@rja, és egyértelműen bejön neki a csaj. Meg ez is mi, hogy vele jár bulizgatni, te meg otthon ülsz?

Ne hagyd már magad így megalázni...

2018. febr. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!