Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez mért történt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mért történt?

Figyelt kérdés

Tömören:

Az autószerelő élettársamra féltékeny voltam mert nekem csak 20-at adott be ( rezsibe és kajába) és folyton panaszkodott hogy így úgy nincs pénze és nehezen tudja össze szedni hogy jó legyen ő maga anyagilag engem meg így elkezdet érdekelni hogy akkor mire vagy kire költi a pénzét, lead bérleti díjat az apjának mert az a főnöke, és mellette dohányzik és tankol a kocsijába de ennyi itthonra annyira kajákat nem vett csak ha már én voltam leégve anyagilag. És amikor féltékenységem miatt össze voltunk veszve akkor az exével felvette a kapcsolatot hogy engem kibeszéljen és ha mégse jönne velem újra össze akkor ne maradjon egyedül. De az exe csak érdekből foglalkozott vele mindig én meg nem. És amikor meg tudtam hogy a hátam mögött újra foglalkoznak egymással akkor az exét felkerestem és meg vertem hogy szálljon le róla végleg és le akartam véglegesen állítani róla. Ő ezt meg tudta az exe apjától és azzal jött hogy balhés vagyok és a nevére tettem ezzel a viselkedéssel szégyent és elhagyott engem örökre mert azt mondta durván vagyok már féltékeny rá.

Csak nem értem hogy emiatt mért kellett elhagynia ha azt akartam hogy végleg le legyen róla szállva az exe akit ő nem tud normálisan le állítani magáról.



2018. ápr. 1. 16:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert buta vagy
2018. ápr. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Ok
2018. ápr. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok, ás mióta vagytok együtt?
2018. ápr. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Az egy dolog, hogy ő milyen, de te egyenesen hülye vagy, màr bocs.


1. eltartasz egy here pasit ès még tűröd is. Hülyeség abszolúte level 1.0


2. Féltékenykedsz az exére, ahelyett, hogy kivàgnàd a fenèbe. Mégis, mi vàltozik, ha fèltékenykedsz? Attól nem fogja abbahagyni ez a here a màshoz jàrkàlàst, és nem fog jobban tisztelni (eddig se tisztelt). Hülyeség level 2.0


3. Megvered az exét- wtf? Felhívnàm a figyelmed, hogy ez bűncselekmény, èn az exe helyében feljelentenélek (igaza lenne, ha megtenné). Hülyeség level 30000


Most mégis mi a kérdès?


Ennyire beteg vagy, hogy még ezek utàn ragaszkodnàl ehhez a pasihoz?

Inkàbb keress egy jó pszichológust aki kigyógyít a tàrsfüggőségedből.

2018. ápr. 2. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ja csak az a fura hogy a volt párom más nőkre költőt meg adott pénzt nekem meg nem és rám meg nem költőt.

Hozzám alapból úgy állt hogy minden nő csak pénztárcának használta és ha én is így állok hozzá akkor nem kellek neki, én meg be akartam neki bizonyítani hogy én nem ilyen vagyok.

2018. ápr. 2. 11:40
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha hagyod, mit vàrsz?
2018. ápr. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!