Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mai nap történt távhő leolvasá...

Mai nap történt távhő leolvasás nálam, érthetelennek tartom a mérési eredményeket amikor nem is fűtöttem. Mi lehet az ok?

Figyelt kérdés
2011.05.-én költöztem be egy 4 emeletes lakásba lakom a 4.-en ami 32 m2-es a fürdőbe fordul meg a víz így két nagy cső fűti a lakást egész télen, így 18-19 fok van a lakásban a két szobában a radiátor 0-án van. 2012.01.08-án a kis szobában 7 egység volt a mérőben a nagy szobában pedig 15 egység. Ma olvasták le a mérőket újra 2013.01.09.-én a kis szobában 9-re ugrott a nagyban pedig 69-re mi a fene van amikor 0-ás álásban volt mint a két radiátor? Mértem szinte hetente a radiátor és a szoba hőmérsékletét egy műszerrel és semmi kiemelkedő nem volt a radiátoroknál. Nem értem most mi van kérlek segítsetek mi tévő legyek, hiszen tényleg nem fűtöttem úgy ahogy eddig se.

2013. jan. 9. 19:49
 1/5 anonim ***** válasza:
azért mert te nem fűtesz, attól még a szomszéd falai melegítenek.létezik központi mérő is, és a hiányt szétosszák légköbméterre, így fogsz fizetni. a felugrásra nem tudok mit mondani.
2013. jan. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azzal tisztába vagyok hogy van központi mérő is, de erre a felugrása akarok választ kapni, mert ez végképp kiakasztott....:@
2013. jan. 9. 20:50
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez az egész átverés

Valami átlagot számolnak

De nem jól van elosztva

2013. ápr. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Áll.lag fizetünk azért is, hogy pl. a folyosó fűtve

legyen (Azért annyi a szla)

2013. ápr. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csalás az egész
2013. ápr. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!