Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi történt a párommal? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történt a párommal? Miért ilyen?

Figyelt kérdés
2 éve vagyunk hàzasok a férjemmel. Van egy 10 hónapos babànk. Sajàt csalàdi hàzban élünk. Nekem nincs segítségem, a szüleim messze laknak. Az a bajom , hogy pàrom nem érti meg , hogy szükségem van arra , hogy töltsön velünk időt nem kell semmit csinàlnia csak itt legyen mellettünk. Szerinte nekem nagyon jó itthon. Ő dolgozik, hazajön a tévét szeretné nézni vagy gépezni. Azt mondta jó lesz ha megint dolgozom mert akkor nem kell beszélgetnünk.Miért csinàlja ezt?

2018. febr. 5. 15:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
49%

Mert önző, és érettlen. Illetve nem tudja hogy működik jól egy házasság, és ezért inkább ha probléma van (mint minden férfi) begubózik, és ujjal mutogat rád.


Azt nem értik meg egyébként, hogy a nőknek csak simán az a fajta jelenlétére lenne szüksége amikor nem nyomkod semmilyen platformon, hanem letéve a virtuális világot a valóban vesz részt egy picit. Akár beszélgetés, közös időtöltés által.

Menjetek közös programozni (séta...), ott mindig tud minden férfi beszélgetni, mert közben mozog. Tehát direkt a dolog, és te is érzed, hogy közösen voltatok egy picit.


Ámbátor érdemes lenne erről neki beszélni, de mindenképp nyugodtan. Azt, amit leírtál. Hogy mire van szükséged. ;)

2018. febr. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
*Tehát NEM direkt a dolog...
2018. febr. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Beszéltem neki. De szerinte én nem csinàlok semmit. Ő meg fàradt. A babànk kell éjszaka etettem. Napközben egyszer màsfél óràt alszik. Mindig rend van , vsn meleg étel. Mégse jó és igen ő mondja hogy én vagyok a rossz. Nem becsülöm meg.
2018. febr. 5. 15:12
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Na Édesem, akkor én felajánlanám neki, hogy ha te nem csinálsz semmit, akkor cseréljetek, neki nagyon jó dolga lesz, hisz itthon nem kell csinálni semmit. Vagy egy szombat reggel fognám magam, megmondanám hogy este jövök, de tisztaság és meleg kaja fogadjon ám mire hazaérek, aztán el is tűnnék.
2018. febr. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
86%
Terveztétek a babát? Hány évesek vagytok? Csak mert a leírásodból az jön le, hogy ő még nem biztos, hogy felnőtt a gyerekneveléshez. Így azok a férfiak szoktak viselkedni, akik nem akarták a gyereket, csak beleegyeztek.
2018. febr. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
30%

Sajnos a gyerek érkezése még a jó kapcsolatokat is meg tudja ingatni. A környezetemben rengeteg ilyet tapasztalok mit leírtál. Sok férfi úgy érzi, hogy a párjuk már csak 'anya' és nem 'nő'. Abból, hogy azt írod, hogy "jó lesz ha megint dolgozom mert akkor nem kell beszélgetnünk" nem lehet, hogy csak a gyerek körül zajlanak a beszélgetések?

(Ne érts félre nem támadás, csak sok nő ezt észre sem veszi, a leírásól meg nem derül ez ki)

A másik verzió, hogy a férjed lehet, hogy nem is tudta a valóságban mivel jár egy gyerek/apaság és nem volt rá felkészülve.

Indiszkrét leszek, de megkérdezhetem, hogy a szex működik még? Az is sokat elárul.

2018. febr. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Működik mert nem utasítom vissza. Pedig én inkàbb aludnék. 28 évesek. Akarta jobban mint én.
2018. febr. 5. 15:58
 8/17 anonim ***** válasza:
87%
Azt mondta jó lesz ha megint dolgozom mert akkor nem kell beszélgetnünk - és te ilyennek szültél... Gratulálok.
2018. febr. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Nem volt ilyen. Azért kérdezem mi lett vele? Miért ilyen ?
2018. febr. 5. 17:08
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Csajszikám, tudod elmúlt az újdonság varázsa nála s "el van a téma" nélküle is, úgy látja, minek fáradjon tovább.

"Meg lett a bolt" másként mondva, tehát kutya jó dolga van.


S mit tehetsz?

Talán egyik cirkuszos napodat kamerázzad végig reggeltől estig s minden másodpercét, aztán este moziként mutasd be neki, ennyire "unalmas" itthon neked.

Használj fejkamerát;)


Amennyiben, ezt nem érti-éli át, te csak egy házi-rabszolga vagy már csak számára...ez van bizonyára.

2018. febr. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!