Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randinál miért kell kiábrándít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randinál miért kell kiábrándítani a másikat azzal, hogy szimpla telefonszám helyett (amit pl. akár Viberrel is lehetne használni) Facebookot kér a lány?

Figyelt kérdés

Ezt nem tudom leírni mit vált ki belőlem. Nekem már nincs Facebookom mert rühellem! Ott a telefonszám, meg a Viber vagy Skype, nem ezek nincsenek, nem jók, Facebook kell.


Ha már meghallom egy lány szájából hogy Facebook, az olyan mintha azt szeretné, hogy kérjem meg a kezét, szó szerint menekülési kényszer tör rám.


2015. jan. 4. 16:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Akkor megmondod szépen, hogy nincs Facebookon, nem kell ebből problémát csinálni.
2015. jan. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Facebookod*
2015. jan. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

De minek ha kiábrándulok belőle mert emlegeti azt a szart. Nem az a bajom hogy nincs, vagy hogy neki van.


Akkor máshogy írom le. Kiesik a szájából az a szó hogy "megadod a facebookod" nálam akkor a szememben egészen a 100-ról az 1 alá esik.

2015. jan. 4. 16:43
 4/16 anonim ***** válasza:

Nekem meg nincs skypeom,meg Vibberem (vagy mi a szösz az).

Mindenki mást használ..


Valószínűleg azért Facebookot kér,mert az elterjedtebb a mai világba,most az van a soron..Később meg lehet pont azok lesznek amiket Te írtál :)Hogy ez miatt menekülési kényszer törjön rád...Hát valami gond lehet..

2015. jan. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Nézd, szerintem alapvetően rosszul állsz hozzá. Nem tudom, hogy válthat ki ilyen érzéseket valakiből egy amúgy nagyon hasznos közösségi platform említése. Azért azt szokták kérni/kérdezni, mert az a legegyszerűbb módja a kapcsolatfelvételnek a mai világban.

Az, hogy sokan rosszul, rosszra, ijesztően egészségtelenül használják, az megint másik kérdés.

2015. jan. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

az hogy hasznos.. már akinek. De nem létszükséglet.


Sokan vannak úgy vele, hogy egyértelmű hogy mindenkinek van... pedig nem.


Régen telefon se volt mindenkinek ma már olyan nincs. Viszont Facebook hogy mindenkinek legyen olyan sose lesz.


Akinek fontos vagyok ott a telefon. A viber az annyit jelent mint a skype, számon keresztül írhatsz, beszélgethettek, videózhattok egymással interneten keresztül akár ingyen. Gyakorlatilag a Skype is ugyanilyen, csak ott nem telefonszám azonosít téged és fel kell venned a másikat a Vibernél meg elég megadni a számát - már ha hozzáerősítette FB-hoz.


Vagyis ez hasznos. Mivel telefonja mindenkinek van a pénzt meg így nem kell kidobni, és bármikor bárkit elérhetsz, mert a telefon általában bekapcsolva van.


A FB meg minden szarra használva van. Közösségi kapcsolatépítés az már csak egy hülyeség rajta, egy ideig arról szólt ma már nem.


Nézz meg egy adatlapot. Idétlen bemutatkozás (eleve minek kell) 20-30 kép ha nem több (miért nem elég 3, ezt is maximalizálni kéne).


Amiért a legjobban zavar... sokan használják úgy hogy elmennek mondjuk Rómába, és feltöltik a képeket... őszintén... kit érdekel? akit érdekel annak megmutatják fényképezőn. Én nem akarok ilyeneket látni.


Meg azt se akarom látni hogy X meg Y ismerősömnek ki a párja, és hogy mit csinálnak.


Ilyenkor két lehetőségem van: Vagy van 20-30 ismerősöm, mert a többi felesleges infókkal eltakarja a fontosat, vagy gyomlálom ki napi fél órán keresztül, hogy leszűrőm kitől mit szeretnék látni.


Aztán besokalltam és töröltem a francba.

2015. jan. 4. 16:58
 7/16 A kérdező kommentje:

már ha hozzáerősítette FB-hoz helyett


már ha hozzáerősítette a telefonhoz

2015. jan. 4. 17:06
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértünk alapvetően abban, amit írsz. Ha nem érdekelnek a képek, ne nézd meg őket. Az, hogy neked nem tetszik mások adatlapja, az a Te dolgod. Nekem se tetszenek az ilyenek, de ez van. De el kell ismerned, hogy a facebook a kapcsolatfelvételre legegyszerűbben használható felület. Hazamész, beírod a nevét, bejelölöd. Írsz neki, tudod, hogy belátható időn belül meg fogja nézni. Telefon nem szerencsés, nem tudhatod, hogy nem-e zavarod, nem e épp dolgozik/órán van stb... Ha Te a facebook miatt ábrándulsz ki valakiből, az már baj.
2015. jan. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

De a Viber üzenetküldése vagy akár a Skypé is ugyanaz mint a Facebook, írsz neki és ott lesz az eseményjelzőn.


De akár bármilyen appot leszednék, amihez nem kell különösebb adatokat megadni - mint a Facebooknál. Vagyis nekem a butított dolgok jönnek be, ahol nincs ilyen meg olyan "hírfolyam". Ha az nem lenne Facebookon azonnal reggelném magam vissza.


Feleslegesen senki adatlapját nem nézem, de az a baj, hogy az a szar egyenest a képembe tolja.

2015. jan. 4. 17:25
 10/16 anonim ***** válasza:
nekem jobban esik, ha felhív. komolyabban is veszem.
2015. jan. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!