Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm egyre gyakrabban jár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm egyre gyakrabban jár el egyedül bulizni. Mekkora esély van rá hogy, lesz egy gyengébb pillanata és megcsal?

Figyelt kérdés
Félreértés ne essék, mindig is megadtam neki a szabad teret, sosem hánytam a szemére hogy nélkülem ment el bulizni, viszont a napokban elkaptam egy beszélgetést amiben egyik ismerőse taglalja hogy buli után látta őt egy másik sráccal akinek csak annyit mondott hogy majd hívj fel. Sajnos vagy nem sajnos szeret is inni emellett. Volt már valakinek hasonló tapasztalata ezen a téren?

2018. ápr. 3. 10:10
1 2
 11/12 anonim válasza:
A baratom mindig elenged bulizni. Es en is szeretek inni. De meg reszegen se jutott soha eszembe, hogy masra nezzek. Nem lehet, hogy a srac csak egy ismeros volt? A legegyszerubb, ha leulsz vele ezt megbeszelni.
2018. ápr. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nálunk soha sem volt mondjuk ilyen, hogy a másik nélkül menjünk el bulizni, de biztosan csak nálunk van ez.

Én személy szerint felvetném neki ezt a témát, hogy ez mi is volt, hogy más fiúknak mondja, hogy hívj fel. Szerintem ez nagyon egyértelmű, sajnos.

Ahogy gondolom, te komolyan gondolod vele a dolgot, mondhatni egy életre. De ez így nem működik. Meg kell vele beszélned, hogy mit is szeretnétek egymástól ezek után.

Saját esetem mondjuk, hogy barátnőm elkezdett idegen fiúkkal beszélni, persze a szemem láttára, meg chatelni és még hasonlók. De ha én csináltam ugyan ezt, akkor már szőnyegszéle volt. Miután lefektettük azt a szabályt, hogy akkor senki senki más olyannal, akit nem ismerünk mind a ketten, olyannal nem. Azóta semmi ilyen gondunk nem volt.

Röviden, a sarkadra kell állnod és megmondani, hogy vagy befejezi ezt, vagy a seggérecsapni és hadd menjen.

20/F

2018. ápr. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!