Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kiderült hogy barátnőm találko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiderült hogy barátnőm találkozgat egy sráccal akivel régen lefeküdtek, kavartak is. Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben barátnőm többször is találkozott ezzel a sráccal, többször kérdezte tőle hogy nem találkoznak e, illetve egyszer fel is ment a házába. (azt nem tudom ott aludt e) Nem szeretnék csak úgy eldobni egy 4 éves kapcsolatot, szeretek biztosra menni mielőtt döntést hozok. Meg kéne beszélni vele de érzem hogy nem menne indulatok nélkül, letámadnám ő meg terelne ahogy szokott. Mit tennétek? Volt már hasonló szituációtok? 24/F

2018. ápr. 3. 11:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
68%
Megszűnt a bizalom, bizalom nélkül pedig nincs kapcsolat.
2018. ápr. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 D. Brasco ***** válasza:
Mégis hogy derült ez ki?!?Egyebkent szerintem meg ezen nem nagyon van mit megbeszelni egy 4 meg egy 30éves kapcsolatnal sem......ugyhogy inkább lépd meg te az elkerülhetetlent és szakits
2018. ápr. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Juj. Volt. Felteszem ezt nem ő közölte veled előre? De még utólag sem.

Hááát, indulj ki abból, hogy nem dámázni ment fel, ha történt végül valami, ha nem.

Ne légy ilyen naív. A biztosra menés nem abban áll, hogy bizonyos legyél valóban megdöntötték-e.

Ha a hátad mögött találkozgat mással az nagy gáz.

2018. ápr. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Kérdést írnék ki róla ide...

Nincs még vége a szünetnek, bakker?

2018. ápr. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Egyszerűen nem tartom normális dolognak hogy egy olyannal találkozgat meg megy fel hozzá akivel régebben dugtak.Ennyi erővel én is csinálhatnám ezt, mégsem teszem. Voltak normális fiúbarátai akikre nem voltam féltékeny, jól kijöttem velük.
2018. ápr. 3. 11:32
 6/15 anonim ***** válasza:
55%

De most tényleg, mi a kérdés?

Gondolom nem szűz puni van a lábad között, hogy egy ilyenen hezitálnod kéne?

Ha 1 ha 4 ha 20 éves kapcsolat, úgy repíteném ki kérdés nélkül, hogy csak na.

Még csak magyarázattal sem tartozol neki, hadd egye meg a fene.

Nem érdemli meg még azt sem!

2018. ápr. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Noren1989 ***** válasza:
34%
#lapát
2018. ápr. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
83%

A másik az, hogy csak naiv butuskák hisznek a férfi és a női barátságban, az egyik mindig többet akar.

Én pedig nem szoktam megd.gni a barátaimat.

Tudod, az ittas vezetést is azért büntetik, hogy még esély se legyen amit okozhatsz emiatt...

2018. ápr. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
47%
Elhajtanám, mint a magzatvizet.
2018. ápr. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
73%
Nézd, ha egy egyértelmű kérdésre terelés a válasz, akkor nem értem miről is beszéltek még? Uralkodj magadon és indulatok nélkü kérdezd meg, hogy ezt miért teszi!
2018. ápr. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!