Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jó tulajdonság egy nőben/férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó tulajdonság egy nőben/férfiben, ha mindent meg lehet vele beszélni?

Figyelt kérdés
Párkapcsolat szempontból kérdezem.

2018. ápr. 4. 20:00
 1/10 A kérdező kommentje:
El is várja a párjától ,ha bármi gond merül fel, akkor beszéljék meg.
2018. ápr. 4. 20:02
 2/10 anonim ***** válasza:
73%

nem, ez egy kifejezetten "rossz" tulajdonság.


én is kérdezek!


az milyen tulajdonságra vall, ha valaki olyan "értelmes" dolgokat kérdez, mint te?

2018. ápr. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem jó az ha mindenről LEHET. És a fontosabb dolgokról kell is.

Ugyanakkor meg kell érteni azt is hogy vannak dolgok amikről az ember nem szeret beszélni (pl régi családi dolgok vagy ilyesmi). Ebben az esetben nem tartom jónak a kierőszakolást. De ha a lehetőség adott az mindenképpen nagyon jó.

2018. ápr. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
Igen, jó tulajdonság az, ha valakivel mindent meg lehet beszélni.
2018. ápr. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%
Igen. Másmilyen emberrel nem is bírnék összejönni. Viszont az, hogy kötelezővé tegye, és faggasson, hogyha valamiről , pl munkahelyi konfliktussal, vagy nemtom egyéb családi konfliktusról nem akarok beszélni, és addig taposson, amíg ki nem préseli belőlem a választ; és nem tartaná tiszteletben, hogy pl nem szívesen beszélek róla, hanem folyamatosan támadna, hogy "De igenis mondjam el!!", na , hát ilyen ember már viszont nem kéne; aki kötelezne , hogy pl olyanról beszéljek , amiről nem esik jól, fáj, nyomaszt beszélni. PL ha mondjuk valamin összekaptam volna a legjobb barátnőmmel, de annyira friss és nyomasztó lenne az élmény, hogy nehéz lenne és fájdalmas róla még beszélni is, ne kínozzon azzal, hogy kibeszéltet; mert azzal engem taposna, és fájdalmat okozna nekem. Tehát hagyja, engedje, hogy csak annyit mondjak el, amennyi nekem jól esik, és amennyit szeretnék; és csak akkor , amikor már kedvem van hozzá, amikor már tudok róla könnyek nélkül beszélni, ha éppen kicsi csöndre, nyugalomra, elvonulásra van szükségem, nem pedig arra, hogy valaki - aki állítólag szeret - nyüstöljön, beszéltessen; rám legyen szállva, hogy márpedig igenis mondjam el; mert tudni akarja, és most és azonnal; és nem fogja fel, hogy ezzel pl adott esetben előfordulhat olyan is, hogy nem segít, csak ront a helyzeten; hogy letisztázzam, lerendezzem magamban. Nem mondom, hogy gyakori lehet az olyan helyzet, amikor nem jó kibeszélni, de azért olyan embernek, aki nyüstöli meg jó, hogy nem is szívesen beszél róla, nem is szívesen tárulkozik ki, aki nem tiszteli ennyire. Mert ez már nem a "Meghallgatlak (szívesen)" hanem ráparancsol a másikra, hogy mondja el; és mi alapján gondolja azt ,hogy ő parancsolhat, mi alapján gondolja ő feljebbvalónak magát a másiknál? Akivel elvileg egyenrangúak egy párkapcsolatban, és szereti, és kölcsönösen tisztelik egymást.
2018. ápr. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%
Jó tulajdonság férfiben, mert jó érzelmi szemeteskuka lesz az őt felhőztető nőknek.
2018. ápr. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

5#

Köszönöm. Elsősorban a párkapcsolatot érintő gondokra, aggályok megbeszélésére gondoltam. Ami mindkét félt érinti.

2018. ápr. 4. 20:53
 8/10 Interferencia ***** válasza:
25%
igen jó tulajdonság, de k.urva meglepő.
2018. ápr. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
a legjobb. imádom a páromban, hogy mindent meg lehet vele beszélni, előítéletek nélkül. tehát reagál is, nem csak én mondom ő meg hallgat :D én nehezebb eset vagyok, de gyakorlom az önkontrollt :D
2018. ápr. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Vajon felmerül a kérdés, hogy ha ez kérdés, akkor ti mit gondoltok párkapcsolat címszó alatt?

Egy idegen valakit, aki a másik nemhez tartozik és néha hülye, néha meg nem? :D Vagy mi?

2018. ápr. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!