Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak én vagyok ilyen vagy ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok ilyen vagy ez emberi tulajdonság?

Figyelt kérdés
Ha az aktuális párom megbánt valamivel akaratlanul is, de olyan bosszúvágy halmozódik fel bennem, hogy kinyírom vele az egész kapcsolatot, mert ezek a tüskék nem hagynak nyugodni. Úgy érzem velem ezt nem lehet megtenni, mert én sem bántottam meg őt semmivel. Aztán beindulok és egyre durvábban kitörnek belőlem a sérelmek.
2018. márc. 16. 10:29
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
Szerencsére csak te
2018. márc. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Jó hogy felismered a dolgot.

Én is ilyen vagyok.

2018. márc. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Beteg vagy
2018. márc. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
Nem kéne emberi tulajdonságként elfogadnod, mivel képes vagy átformálni önmagad és urrá lenni az érzéseiden. Ez egy jellemhiba. Nekem is van rengeteg. Sokszor engem is az érzelmeim irányítanak, nem pedig fordítva, pedig az lenne az egészséges. De én felismertem, és dolgozok rajta.
2018. márc. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sok ilyen ember van, de kevesen tolerálják.
2018. márc. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha valaki megbántja a másikat, abban lehet igazság is, tehát érdemes mérlegelni, hogy ebből mit lehet tanulni. A kommunikációs hibák okozzák a problémát rendszerint a felek közt. Lehet, hogy nem szánt szándékkal akar megbántani, csak ilyen a kommunikációja. Próbálj meg 10-ig elszámolni, mielőtt ugrassz egy ilyenre.
2018. márc. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem csak te vagy ezzel így, én is iylen voltam, NAgyonr ritkán még ma is előfordul ha sz.r minden, és még tőle sem azt kapom, amire szükségem lenne, hanem megbánt.


Viszont. Ez nagyon nem jó így, és én is mindig borzalmasan éreztem magam. Szerencsére mindketten változtunk azért a párommal.


Az is segít, ha nem egyből a sérelmekre koncentrálsz, hanem figyelembe veszed, hogy ettől még a párod szeret, hiszen tett olyan dolgokat, amiket nem is vártál volna tőle (gondolom).

Érdemes erre gondolnod közben, hogy nem érdemli meg, hogy egy banális tüske miatt megbántsd, akkor sem, ha éppenséggel megbántott, mert az a személy szeret téged és kitartott eddig melletted.


Az már vérmérséklettől függ, hogy oldod meg: inkább hagysz időt ülepedni a sérelmednek és békén hagyod a párod addig, amíg indulat nélkül tudsz vele kommunikálni. - Közben ha észreveszi, hogy valami baj van, lehet ő is jön oda megkérdezni.

Vagy megrpóbálod normálisan elmondani neki, hogy adott dolog mennyire rosszul esett neked.

2018. márc. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!