Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak egy éjszaka a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak egy éjszaka a legjobb fiúbarátommal?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy hónapokkal ezelőtt megismertem a pasim legjobb barátját, és mivel minden nap találkozunk suliban meg buszon hamar elég közel kerültünk egymáshoz és megkedveltem… idővel csak nőtt az érzés hogy kedvelem, minél többet vagyok vele, annál jobban kedvelem. Csak egyetlenegy estét akarok. Csak egy csókot. Csak egy csodálatos éjszakát együtt. Persze a szüzességemet nem adnám oda neki… de olyan szép lenne eltölteni vele egy éjszakát csak úgy h fekszünk a sötétben egymás mellett és nézzük egymást.  Tudom most majd jönnek a komik h qurva vagyok, stb, de én csak kiváncsi vagyok milyen lenne.:D Mit gondoltok erről? :D Jaa azt nem mondtam, h 98%ig biztos vagyok benne h ő is kipróbálna egy napra :D és pár nap múlva átjön hozzám filmet nézni - és ez az ő ötlete volt… nem az enyém :D 17/L
2010. jún. 11. 20:02
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem előbb tedd hidegre a pasidat aztán utána éjszakázzatok. Úgyis jobbat érdemel nálad.
2010. jún. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 tetro ***** válasza:
71%

húú, már látom a következő kérdést.

Feljött hozzám a pasim legjobb barátja, és úgy meg lettem dugva, hogy ketté állt a szemem. Nem értem, hogy történt, szerintetek mi lehetett velem?

2010. jún. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
most te csak azér akarsz vele lenni egy éjszakát hogy nézegesd?
2010. jún. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a dolog nem rossz ötlet ha nincs barátod. De ha van akkor ez elég nagy kiszúrás vele. Nem szeretheted valami nagyon ha csak így a legjobb barátjával megcsalod.
2010. jún. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
CSINÁLD!:):D
2010. jún. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Te azt állítod, hogy csupán egy éjszaka, csak egy kis összebújás, mindössze egy csók... ő pedig azt, hogy egyedül jön, és csak filmezni! =D Serious gangbang lesz ebből fiaim!
2010. jún. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Szivem, ha belemész ebbe úgy szájon baszlak következő találkozásunkkor, hogy következőleg a fogaidat fogod menstruálni....méghogy filmezés, pedig elhittem neki, mind2en szarok vagytok.......na majd még erről beszélünk....
2010. jún. 12. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
ribanc vagy
2010. jún. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

00:38

Te ismered a csajt?

2010. jún. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!