Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt? Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt? Hogyan érhetném el, hogy újra izgalmas legyek számára?

Figyelt kérdés
Van egy fiú,akivel egy jó ideje együtt vagyunk már. Mielőtt összejöttünk,nagyon nyomult,és udvarolt,meg keresett,sms-ekkel bombázott meg minden,de én egy ideig nem is gondoltam rá úgy,mint pasi.Aztán hát találkozgattunk egyre gyakrabban és egymásba szerettünk. Így az első pár hónap nagyon jó volt,de most már kezdem úgy érezni,mintha nem is érdekelném. Hogyan tudnám elérni,hogy ne csak én keressem,és újra izgalmas legyek neki,úgy,mint mikor még nem is voltunk együtt? Kérlek segítsetek,nagyon szeretem őt :((
2010. jún. 11. 23:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy nagyon nyomulsz adj neki teret nézd meg mit csinál ha nem annyira keresed őt akkor ha szeret elkezd megint kaparni utánad mert ő is elkezdi érezni a hiányodat
2010. jún. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ja,és még annyi,hogy ha én keresem,(ami általában így van) én írok neki sms-t,én írok rá,akkor elég ritkán reagál rá. Miért van ez ?:(
2010. jún. 11. 23:20
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

A férjem ugyanez.

Én megkérdeztem tőle, miért van ez.

Azt mondta, csak olyan nőnek szokás virágot, ajándékot venni, és szép dolgokat írni, mondani, akit meg akarnak dugni.

Ha már megvolt, lehet hátradőlni a székben.

2010. jún. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Hmm, aki azt gondolja, hogy normális, hogy az udvarlást be lehet fejezni..miért kellene levinni a lécet? Ez oylan, mintha egy nó azt mondaná, már januárban szexeltünk, majd talán decemberben, hiszen újat már nem tudsz mutatni..

:(


Nekem a mostani expárom egy év után is bókolt, szeretgetett. Ezt várom el a jövőben is. Különben lapát.

2010. jún. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Az első kommentet is én írtam mint mondtam kicsit "szarjál rá" nézd mit reagál nem kell neki irogatnod sőt ne is írj meg ne is hívd őt pl mostantól és előbb utób ő fog hívni h ugyan mi van veled? Ha nem hív fel akkor nem szeret arrol van szó h már megkapott tényleg nem is érezteded vbele h mennie kéne utánad kicsit vegyél vissza éreztesd vele h nem vagy már a zsebében
2010. jún. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Olyan elkeserítő. Ha meg nem keresem,azt hiszi,hogy nem szeretem,nem érdekel,akkor meg azért nem keres..Elég furán van összerakva.Dehát pasiból van..


Köszönöm az eddigi válaszokat ♥

2010. jún. 11. 23:53
 7/13 anonim ***** válasza:
az a lényeg h azt érezze h hanyagolod mert akkor fog újból kaparni igen ez elkeserítő de kb 25 éves korig ez így megy oda-vissza aztán talán benő mindkét fél feje lágya szerintem
2010. jún. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Egész véletlenül nincs mellette másik pasid, vagy nem volt mellette másvalakid ez idő alatt amit nem mondtál el neki, és megtudhatta? - csak kérdezem...
2010. jún. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
neem,nem is volt soha..nagyon szeretem ..:(
2010. jún. 12. 22:41
 10/13 anonim ***** válasza:
az is lehet, hogy megcsal...tapasztalat....
2010. júl. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!