Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érhetném EZT el?!

Figyelt kérdés
Hogyan lehetnék olyan "lesz@rom" típus?! Hogy ne vegyem komolyan a dolgokat, hogy lehet megállni, hogy ne legyek szerelmes, és hogy lazán vegyem a dolgokat? Nem akarok megint és megint és megint koppanni!!!
2011. szept. 27. 19:55
 1/6 MákosLajos ***** válasza:
szerintem a kérdésednek nincs értelme a leszarom típus is szerelmes lesz akármit csinál ez nem olyan dolog, amit el lehet érni ilyenné válni lehet de ez sem jobb az otthonülő kocka típusnál.
2011. szept. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én ilyen vagyok, de nem olyan jó mint azt gondolod.

Egyszerűen el kell jutni egy olyan szintre, hogy nem érdekel semmi ... ezt nem lehet akarni, csak ilyenné válsz .... sajnos nekem a sors csapásai kellettek ehhez :S

2011. szept. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 krvua ***** válasza:
1-2 hónap depresszió és mindenre és mindenkire sz@rni fogsz...(tapasztalat)
2011. szept. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

19:59 !

Sors csapásai.. mégis mekkora dolgok voltak?

Ami arra a szintre vitt, hogy 'leszarom/érzelmetlen' típus legyél?

2011. szept. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

19:59 vagyok


közeli barátaim halála, folyamatos csalódás és sikertelenség a legkülönbözőbb területeken .... kb ezek a leglényegesebbek

2011. szept. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nos nekem is sikerült eljutni erre a szintre... Bár engem 1 dolog döntött romba, de van akit jobban megtör egy ilyen...

14/f


Na de attól még nem tudom kihagyni: [link]

Tessék :)

2011. szept. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!