Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az érzelmi zsaroló milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az érzelmi zsaroló milyen párkapcsolatban? Hogyan ismerem fel?

Figyelt kérdés

Leginkább az érdekelne hogy mik a tapasztalatok, hogyan jöttetek rá, és hogyan léptetek ki a kapcsolatból? Kigyógyítani nem lehet? Mert amúgy minden tekintetben nagyon megfelelő férfi lenne, de még korábbi dolgok miatt szeretetmegvonással bűntet, ami engem iszonyúan kiakaszt...írjatok léci tapasztalatokat.

Vajon tud-e az az ember tényleg szeretni engem, aki képtelen megbocsátani és még kitartóan bűntet is? :(



2018. márc. 25. 21:00
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2018. márc. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 A kérdező kommentje:
25
2018. márc. 25. 21:17
 3/45 anonim ***** válasza:
Leírsz egy konkrét szituációt, ha megkérlek?
2018. márc. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 A kérdező kommentje:
Le persze. A kapcsolatunk elején ő nagyon hamar kötődni kezdett, nekem viszont vagy két-három hónap kellett hozzá hogy bízni tudjak benne. Ő ezt elutasításnak érzékelte. Most hogy már totál beleszerettem (tett érte), mikor találkozunk akkor a tenyerén hordoz, minden kicsi apróságra figyel, olyan dolgokra emlékszik amire én sem, utána rögtön kiprovokál egy veszekedést hogy én legyek a szemét. Nem jön hozzám, viszont ha én nem megyek megsértődik. Ha én nem keresem megsértődik, volt már hogy sírt másnak h milyen szemét vagyok, pedig ő bántott meg. Lényeg hogy mindig nekem kell rosszul éreznem magam.
2018. márc. 25. 21:28
 5/45 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt a kérdést már nem kell megválaszolni. Te már felismerted.
2018. márc. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd el neki őszintén, hogy mit érzel. Azzal nem vered át sem magadat, sem a másikat. Vállad a kockázatot. Jóindulatból írom, volt hasonlóban részem.
2018. márc. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 A kérdező kommentje:
De mire jó a cirkusz ha én szeretem és nem kellene játszadozás ahhoz h jól ellegyünk?
2018. márc. 25. 21:42
 8/45 A kérdező kommentje:
Mondtam neki. Mindig őszinte voltam hozzá, de sosem durva. Teljesen elzárkózik. Akkor kezdi h egyáltalán nem válaszol ha pl írok, ki van akadva, közli h nagyon sajnálja ő tényleg olyan és olyan sőt még rosszabb...ezzel a mártíromsággal annyira fel tud ingerelni...
2018. márc. 25. 21:50
 9/45 anonim ***** válasza:
100%
Játszmázik, keress mást; aki nem csak használni akar téged a hülye játékaira. Nem érdemel meg téged. Valaki olyat érdemelsz , aki törődik is veled ténylegesen.
2018. márc. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
63%

Hadd találjam ki:

Halak jegyben született?


Szerintem menekülj amíg megteheted.

2018. márc. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!