Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolatban ti engednétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban ti engednétek a párotokat, hogy ottalvós buliba menjen nélkületek, ellenkező neműekkel?

Figyelt kérdés
Ha több éve együtt vagytok, együtt is éltek... ti engednétek, hogy elmenjen ilyen 2 napos zártkörű buliba? Pl osztálytalálkozó, céges csapatépítő, stb. Úgy, hogy ellenkező neműek is lennének ott, nem vad idegenek, hanem akiket már ismer.
2018. ápr. 7. 23:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Elengedném. De ha felmerülne benne, akkor mehetne nyugodtan, mert én nem tilthatom meg neki, hiszen felnőtt ember. Dönt, és viseli a következményeit. Ez esetben azt, hogy szingliként megy, és azt csinál, amit akar, mer nem kell beszámolnia róla senkinek.

Én nem tilthatok meg neki semmit, ő meg nem tilthatja meg, hogy elhagyjam. Ennyi. Felnőttek vagyunk, mindkettőnknek döntenünk kell, és viselni a következményeit.

2018. ápr. 8. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
45%

Ti sosem voltatok még céges rendezvényen? Nekem kötelező elmennem mindig, az ottalvósakra is, de általában semmi extra. Unalmas hülye programok, vagy nagy ritkán valami jó, aztán mindenki ganaj részegre issza magát. Másnap meg haldoklás. De nálunk hogy mondjam... Ha én úgy döntök szexelek egy kollégámmal, akik közül egyébként egyiket se találom vonzónak, nem az lenne a bajom, hogy elhagy a párom, hanem hogy másnap talán kirúgnak, pletyka tárgya leszek, és ezzel fogok a fejem fölött új munkát keresni, mert ha magasabb szakmai körökben forogsz, akkor egy ilyen pletykát le se vakarsz magadról. Nemtom milyen munkahelyen dolgoztok, de nekem eszembe nem jutna kavarni kollégával, akkor se ha kifejezetten tetszene.


Egyébként én és párom is rendszeresen megyünk ilyenekre, mert muszáj. Sosem kéri az engedélyem, csak mondja, hogy megy, én meg hümmögök, hogy oké.

2018. ápr. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
60%
Magas szakmai körök, kötelező részegeskedés, de kufirc kizárva?
2018. ápr. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. Volt olyan párom akiről ezt könnyen eltudnám képzelni, a mostaniról nem. Szerintem ha akarnám se tudnám rávenni. Nem az a pizsamapartyzós típus. Ha más nem, reggel jön haza, mint ahogy én is teszem, de nem "alszok" sehol. :))
2018. ápr. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Persze, hogy engedném, sőt! Az lenne a sértő, ha ehhez az engedélyem kellene. Elég, ha tájékoztat. Nem vagyunk féltékenykedősek, társfüggők vagy ilyesmi.
2018. ápr. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem vagyok az anyja, nincs olyan, hogy elengedem, természetesen oda megy, ahová szeretne. Évente minimum egyszer külön megyünk külföldre fesztiválra (5-7 nap), de néha becsúszik barátlátogatás vagy céges rendezvény is, egyáltalán nem probléma. Ő elmegy és jól érzi magát, én pedig élvezem, hogy pár napig enyém az egész lakás, fordítva dettó. Teljesen megbízunk egymásban és min dketten elítáljük a féltékenységet. Ha nem ismerném korrekt, egyenes embernek, akkor nem lenne a társam és ha nem bíznánk egymásban, akkor semmit se érne az egész kapcsolat. Egyikünk sem gyáva vagy kapcsolatfüggő, ha másra vágynánk, előbb lezárnánk egymással. Olyan ember meg nekem aztán nem kéne, aki csak azért nem csal meg, mert épp nincs rá lehetősége. Én se lépek félre, ha külön vagyunk és semmi okom azt feltételezni róla, hogy megtenné.
2018. ápr. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!