Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindig hoppon maradok, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Timido kérdése:

Mindig hoppon maradok, vagy meggondolom magam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A legelső fiú, akibe beleszeretem, nem kellettem neki. 3 évig szenvedtem.

Aztán jött egy másik. Neki csak a " bugyim " kellett. mindig arra volt kíváncsi. az hogy velem mi van, az már nem érdekelte. Továbbálltam.

Aztán volt egy évig egy fiú, akivel jól megvoltunk, de a végén már vele is vitáztunk.. ráadásul távkapcsolat volt. ritkán is találkoztunk.. szörnyű volt..

most megismertem egy fiút, aki aranyos volt, és mondta hogy hiányzom neki, meg ilyenek. én nem nagyon írtam neki ilyeneket, mert rettegek attól, hogy aztán beijed, hogy én többet akarok, és nála is hoppon maradok.. Mostanába már msnen sem ír, ráadásul nem is válaszol. El vagyok keseredve.:(

Mit csináljak?


2010. jún. 11. 23:35
 1/5 anonim ***** válasza:
vegyél.. egy.. kutyát
2010. jún. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
2 hét mulva kerül hozzám :):)
2010. jún. 11. 23:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Ismerkedj ha nem ír és nem is válaszol akkor hagyd valószínűleg nem is hiányzol neki ismerj meg több fiút nem azt mondom h feküdj le velük csak randizgass találkozgass több fiuval ismerd meg őket hátha valameik tetszik.
2010. jún. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

van benned vmi, amitől megijednek a pasik.

h mi lehet az, azt én nem tudhatom, mert nem ismerlek.

lehet h túlságosan megnyílsz előttük már az első órákban.. vagy átsugárzod rájuk a rossz dolgokat, amik veled történtek... érezni vkin, ha vmi nem oké..


én úgy látom túl görcsösen állsz a dolgokhoz...

sz*rd le azt a pasit, aki nem ír neked msn-en sem vissza.. valószínűleg nem érdekled őt.


ink változtass a külsődön..fesd be a hajad, a körmöd..dobj fel egy leheletnyi sminket, újítsd fel kicsit a ruhatárad. így máris jobban érzed magad, és ezt mások is észreveszik majd.

2010. jún. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

eredeti szőke vagyok, nem szeretném befesteni.

de mindig változatos a sminkem, és az öltözetem is. Nem tartom magamat csúnyának. egészséges önértékelésem van. Csak olyankor amikor látok olyan ( elnézést a kifejeésért ) ronda lányokat, hogy havonta cserélik a barátjukat, akkor rosszul érzem magam, hogy én még nem találtam olyat, akivel egy hullámhosszon lennénk.

Eddig az összes mondta hogy szép vagyok, de ezek szerint nem annyira, hogy velem legyen? :(

2010. jún. 11. 23:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!