Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mehetek el orálisan? (lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mehetek el orálisan? (lent)

Figyelt kérdés
Nemtok elmenni ha a csajom leszop. Félóráig csinálta aztán megunta, ahogy én is! Jól csinálta, de mégsem ment... Mit lehet ezzel tenni? Technikákat, v. iesmiket mondjatok lécci, nekem és eki is!! 20F
2010. jún. 11. 23:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nemtudom
2010. jún. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Van itt kecskeméti? Kéne egy gyk-s találkozó vmikor a nyáron :D passion garden mondjuk
2010. jún. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
dalolászva el sétálsz
2010. jún. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ha l csinálta, akkor miylen technikát akarsz hallani? Mi zavart? Segítsd őt, ha valamit nem szeretsz, vagy vmit hiányolsz,mond meg neki.

Én pl, aze gyik exemmel hamar szakítottam, mert általában nem jöttünk ki, de ha az tökéletes,a kkro is otthagyom, emrt a szexben nem szerettem, ha irányít. Ő szerette letolni afejem, én meg azt utálom. És az volt a mániája, hogy jó nyálasan. Én meg azt undorítónak találom. Jah, és az volt a legjobb, hogy szinte előjátéknak is azt akarta, hoyg szopjam, de eszébe nem jutott, hogy először engem kényeztessen, kivételesen...

2010. jún. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Verjed te a szájába szal csináld magadnak úgy hogy jó legyen aztán tanítsd meg őt arra ahogy te hogy csinálod
2010. jún. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem 1. volt, csomót próbáltuk, am. ha nem megy akk. csinálom én, de szeretném ha letudna szopni...
2010. jún. 12. 00:19
 7/11 anonim ***** válasza:

bocs, az nem 1 hanem l,aza, L és azt akartam írni, hogy jól :-)

Na, szóval? ha jó volt, akkor mégis mi volt rossz?

2010. jún. 12. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nekem az egyik exem azt mondta, hogy sok lánynak órákaz adhatnék, hoygan kell csinálni... :) Azt mondta, hogy nagyon sokan bénák. Milyen jó, hogy nem születtem férfinak most azon bosszankodnék, hogy ne tudnak jól lesz.. bocsi, ezt ki kellett figurázni :)
2010. jún. 12. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Eddig 1 csajomnál sem mentem el orálisan, pedig volt egypár... a mostani barátnőm csinálja a legjobban, de egyszerűen nem megy
2010. jún. 12. 00:44
 10/11 anonim ***** válasza:
Veréb vagy:D Keresd meg SP-t ezekszerint... XDD
2010. jún. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!