Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom teljesen lenézi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom teljesen lenézi a munkámat és semmibe nem nézi azt, hogy munka után egyedül viszem a hátamon az egész háztartást, hogy érjem el hogy felfogja?

Figyelt kérdés
Napi 8 órában dolgozom a pénzügyi területen, elég sokat túlórázok és sokat vagyok stresszes. Mellette egyedül csinálok itthon mindent, főzök mosok takarítok, és ha éppen megcsúszok valamivel pl vasalás a fejemhez vágja , hogy akkor keressem meg a bejárónő árát ha nem tudom megoldani. Ezenkívül hallgatom hogy járjak el edzeni és szarul nézek ki. Teljesen kivagyok, néha teljesen megértő, néha viszont elborul az agya és semmibe nem néz. Azon gondolkoztam, hogy elküldöm pszichológushoz, bár úgysem menne el. Otthon állandóan az anyja takarított utána mert otthon volt és egyszerűen nem képes felfogni,hogy nekem is van normális ,munkahelyem munka után pedig nem minden nap takarítani meg mosni fogok itthon. Teljesen beleragadt az agyába az a kép, hogy ő bizony semmit nem csinál otthon mert más megcsinálja helyette. Bárkinek bármi tipp,hogyan lehetne ezt kinevelni belőle?

2018. ápr. 8. 12:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
18%
Neki mennyi és milyen elfoglaltsága van, hogyan állnak a jövödelmeitek?
2018. ápr. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
61%

Nem pazarolnam ra az idömet.mas ferfi besegit a haztartasba...

megèri ez?annyi normalis ferfi van...keress olyat de megfogod banni ha vele maradsz...es lehet tul kesön

2018. ápr. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
67%

Wtf????

"Mellette egyedül csinálok itthon mindent, főzök mosok takarítok, és ha éppen megcsúszok valamivel pl vasalás a fejemhez vágja , hogy akkor keressem meg a bejárónő árát ha nem tudom megoldani" => Na, ezt kurwára elba$ztad.

Tudod, ki csinálna mindent egyedül.

(Mi amikor összejöttünk, közöltem, hogy felesbe működik a takarítás.

Főzés, mosás az enyém, mosogatás az övé. Nem tud főzni, de amit fel kell vágni, vagy hámozni, azt megcsinálja.)


Meg mi az, hogy te keresd meg az árát? Ő nem ott lakik? Nem mondom, hogy páros lábbal ba$znám ki, mivel el se jutnék idáig senkivel. Ha az elején nem hajlandó alkalmazkodni, hogy ugyanúgy ki veszi a részét, akkor elköszönök tőle.

Nem is értem, sokan hogy tudnak ennyire megalkuvóak lenni, és elnézni, hogy az állítólagoa párjuk csicskának tartja őket...

2018. ápr. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
73%

Kinevelni? :D mondjuk mossa ki magának a cuccait, csináljon magának enni és valasjon magának. Ha nincs kedve, akkor vegyen fel magának egy bejárónőt.


Egyébként én inkább visszaküldeném a helyedben az anyjához, csicskáztassa őt, ha eltűri!

2018. ápr. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Röcsögei Péter ***** válasza:
Szia. Én ugyanez írhatnám férfi létemre a volt páromról. A barátnőm egész nap lógott a haverokkal, én meg dolgoztam, utána nógatni kellett, hogy csináljunk ebédet. Egyedül nem kezdett bele semmibe, csak ha látta, hogy elkezdem, akkor besegített (már ha otthon volt). Vásárolni én mentem, mosogatni este 10-kor állt neki, ha nem volt kanala.
2018. jún. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!