Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogy kezelitek az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy kezelitek az ilyen helyzeteket?

Figyelt kérdés

Amikor a párotok elmegy nélkületek egy ottalvós buliba, mondjuk egy osztálytalálkozóra, ahol nem tudjàtok kikkel van. Elég friss a kapcsolat, úgyhogy engem nem hívott el, tegnap óta ott van. Annyit jelzett hogy nagyon jól telik, azóta semmi. Nem akarok féltékeny lenni, de nyilván eszem a kefét hogy hol és mit csinálhat. Ilyenkor nekem kellene érdeklődni, hogy jól van-e, vagy várjam meg míg jelentkezik és ne stresszeljem magam?

3 hónapja vagyunk együtt, én vagyok a nő.


2018. ápr. 8. 13:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Felnőtt emberek vagytok, basszus. Ki lehet bírni egymás nélkül két napot. Vagy számodra elképzelhetetlen, hogy valahol jól érezd magad, elfoglalt legyél és ne azon járjon az agyad öt percenként, hogy mit csinál a másik, mit és mikor írj neki? Hagyd egy kicsit levegőhöz jutni a srácot.


Amúgy meg mióta ottalvós egy osztálytalálkozó? Meg mi az, hogy nem tudod, kikkel van? Hát a régi osztálytársaival. Akikkel nyilván éveken keresztül csinálhatott volna akármit, vagy az iskola végeztével is ott volt a lehetőség, de nyilván veled jár, nem a volt osztálytársaival, nem véletlenül.


Mi közöd ahhoz, hogy mit csinál? Én évek óta vagyok a párommal, eszembe se jutna egész idő alatt azon gondolkozni, vajon mit csinál. Ha érdekes, majd itthon elmeséli. De nem fogom sem faggatni, sem számon kérni, hogy pontosan mivel telt az idő. Amikor dolgozni jár, akkor is izgulsz, hogy vajon hol és mit csinál? De most komolyan.


Ha ennyire nem bírsz magaddal, írj neki, hogy ha lesz egy kis ideje, írjon, meséljen, vagy hívjon fel :) Ez nem túl tolakodó, teljesen elfogadható dolog, aztán majd jelentkezik.

2018. ápr. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Úr isten, most mi lesz?! Az utcára is úgy megy ki, hogy ott lógsz rajta, vagy 3 percenként felhívod? Hiszen idegen emberek közt van!!!
2018. ápr. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Neked nem pár, hanem macska kéne.


Hogy kezelem, bizalommal.

2018. ápr. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
22%
Ez attól függ, hogy milyen típusú emberrel jöttél össze, pl. hogy nőcsábász volt-e, sok exe volt-e, voltak-e szexkalandjai, stb, illetve a megismerkedésetek körülményeitől is, hogy hol jöttetek össze és hogyan, mert mondjuk ha egy buliban részegen, az nem sok jót ígér...
2018. ápr. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
17%

Minek kell ott aludni? Ja hogy szétkurjon mindenkit akit lehet...

És még a párodnak nevezed:D Vicc:D

2018. ápr. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én megbízom a páromban, nem vagyok ilyen téren kombinálós és féltékenykedős típus, úgy vagyok vele, hogy attól nem lesz jobb, ha eszem a kefét. Ha meg esetleg rosszul láttam, és kiderül, hogy nem hűséges, akkor levonom a tanulságot. Pont ezért nem is sztresszelek, de nem azért, mert praktikákat alkalmazok, hanem mert alapveten nem vagyok féltékeny. Mondjuk igyekszem minél jobban megismerni a másikat összejövés előtt (sajnos elég sok rossz férfipéldát láttam a környezetemben, és tanultam mások hibáiból, sok olyan dolgot felismerek, ami nálam "tiltólistás"... linkség, anyucipicifiaság, túlzott flörtölés, ilyenek).
2018. ápr. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja és ilyen esetben nem írogatnék, nem hívogatnám, ha neki épp alkalmas, akkor ő ír vagy hív. Azon sem lennék megütközve, ha mondjuk egy ilyen 2-3 napos esemény alatt egyszer sem tenné meg, kiv. ha a tervezetthez képest késik.
2018. ápr. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!