Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » FIÚK! Van egy fiu akivel 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK! Van egy fiu akivel 1 éve jártunk. Azóta meg nagyon jó haver. De ő nagyon szeret engem, újra akarná kezdeni de én nem. Mitcsináljak? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
minden nap beszélünk találkozunk stb.és hát sokszor összebujunk(nem az égyban) de én sose öleltem át de ma igen.aztán éreztem rajta hogy nagyon jol esik neki..még miket csináljak hogy jó legyen neki????
2010. jún. 12. 01:02
 1/2 anonim ***** válasza:
ha te nem akarod újrakezdeni, ne biztasd,mert félreértheti az ilyen, "még miket csináljak hogy jó legyen neki????" dolgok.ha azt hiszi,te is akarsz tőle valamit,még nagyobbat fog puffani szegény,mikor elzavarod.
2010. jún. 12. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szakítsd meg a barátságot, hosszú távon az lenne a legjobb.
2010. jún. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!