Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi baja van?

Figyelt kérdés

1 éve járok a miskolci egyetemre. Itt találkoztam egy csajjal.

Telt az idő és láttam, hogy szimpatikus vagyok neki.

El is kezdett célozgatni, majd fogdosni.

Már az ölembe is ült, és fenéken is csapott párszor.

Nekem eddig egy hosszabb kapcsolatom volt (2 év) és 2 rövidebb.


Neki egy hosszabb, ami nagyon befolyásolta az életét. Nem tud elszakadni a múlttól.

El is hívtam magamhoz, el is jött.

Beszélgettünk, tisztáztuk a dolgokat.

De ő azt mondta ő másokkal is ilyen. Nem akar új kapcsolatot kezdeni, mert nem tudta még 1 év elteltével sem elfeledni a volt barátját.

(Próbált fél éve egy kapcsolatot, de fél év után vége lett mert csak a régire gondolt.)

Meg is lepődtem a válaszán... Mondta, hogy ezek után nem is tudja, hogy néz majd rám.

Kb. 1 hétig nem is beszéltünk, majd fokozatosan ugyanott tartottunk.

Megint elhívtam...Jól éreztük magunkat.

Már többen is mondták, hogy miért nem jövünk össze. Kérdezték, hogy járunk e.

És ha azt felelem, hogy nem, akkor nem hiszik el.

Nagyon sok dolgából úgy jön le, hogy ő tényleg akar valamit..közben meg mást mond.

Célozgat, flörtöl. Mindig azt akarja, hogy ráfigyeljek. A haveromat teljesen kifaggatja mit csinálok, kivel, mikor...

Egy ideje hívom őt megint, hogy jöjjön. Húzza-húzza...de tudom, hogy rövid időn belül megint el fog jönni.

Szimpatikus, jó csaj. Lehetne valami köztünk...és az a baj amíg így, hogy nyitott a dolog nem is akarok mással semmit sem.

De, mintha ő sem tudná mit akar... Én meg aztán végképp nem.


2010. jún. 12. 01:08
 1/5 anonim ***** válasza:
ezt elnem olvasom
2010. jún. 12. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy hosszú. Sajnos ez van... Rövidebben nem tudtam összefoglalni.
2010. jún. 12. 01:16
 3/5 anonim válasza:

Ahogy ezt elolvastam, mintha magamat látnám a csajban.

Jól érzi magát veled, ez lehet azért ,mert fontos vagy neki mint barát, vagy pedig tényleg szeretne valamit, csak bizonytalan és nem tudja eldönteni, hogy mégis mi legyen. Én ugyan ilyen helyzetben vagyok, annyira befolyásol a régi kapcsolat, hogy közel 2 éve nem tudom felejteni. Azóta volt egy rövidebb kapcsolatom, de csak a volt páromra tudtam gondolni. Most viszont van egy pasi, akivel kölcsönösen a vonzalom, és bármennyire is szeretnék lenni, egyszerűen képtelen vagyok meglépni a dolgot. Nem tudom miért van ez így, de kellemetlen dolog.

Hogy egy ideje húzza-húzza a dolgot, biztosan gondolkodik a dolgon, hogy mi legyen. Drukkolok azért :)

2010. jún. 12. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kösz!

Azt jó olvasni, hogy magadat látod.

Megmondom őszintén, nem hittem volna, hogy más is ilyen. :)

2010. jún. 12. 11:17
 5/5 anonim válasza:
És még több százan lehetnek így, csak nem tudni róla :)
2010. jún. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!