Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges alleegiásnak lenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges alleegiásnak lenni a partneredre? Fél éve vagyunk együtt, azóta szinte állandóan beteg vagyok, előtte soha nem voltam beteges. Nem lehet, hogy van benne valami baci, ami nekem nem jó és ő folyamatosan megfertőz! Ő tünetmentes.

Figyelt kérdés
2018. ápr. 8. 16:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Milyen életvitelt folytatsz? Egészséges ételeket eszel? Iszol napi minimum 2 liter vizet? Mozogsz rendszeresen?

Kerülöd az egészségtelen ételeket, italokat? Próbálsz stresszmentesen élni?


Azért nem ártana leírnod, hogy te hogyan élsz, mielőtt megvádolod bármivel is a párodat.


Mi változott veled kapcsolatban, azóta, hogy összejöttetek? Mindent ugyanúgy csinálsz? Ugyanúgy étkezel, ugyanolyan lelkiállapotban is vagy, mint előtte?

2018. ápr. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
11. Igen,ugyanolyan életvitelt folytatok mint megismerkedésünk előtt. Nem vádolni akarom,csak már nem tudok mire gondolni. Érdekes azért,hogy két hétig külön voltunk és akkor kutya bajom sem volt!
2018. ápr. 8. 21:22
 13/15 anonim ***** válasza:
Itthon?? Együtt laktok??Nem a ház penészedik a szekrény mögött vagy az ágy mögött nekünk is ez volt,anyukám ugyanígy felsőlégúti beteg. Penész gomba spóra:(
2018. ápr. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Itthon lakunk,de nem együtt. 10éve ebben a lakásban lakom,nem penészedik sehol.Szedem a C-vitamint rendszeresen,sok zöldséget,gyümölcsöt eszem,igy meg még többet,próbálok védekezni a bacik ellen,de nem igazán sikerül.Nem tudom már mit tehetnék.:(
2018. ápr. 8. 22:17
 15/15 anonim válasza:

Szia! Megoldódott azóta?mert nálunk ugyanez van, csak anyám miatt... Előtte nem voltam betegse, maximum egy évben egyszer. Mióta általános iskolába jár tanítani, ha hiszed, ha nem, szeptembertől júnousig beteg a család: felsőlégűti fertőzések, hányás hasmenés sokszor, nátha, mandulagyulladás meg n ki lyen hasonlók. Nem halálosak, de na... Mindig van valami kisgyerek...


Mondjuk anyám nem mos kezet, wc után után sem, meg nagyon igénytelen, de ez akkor is durva. Kb. csak júliusban és augusztusban van az, hogy nem vagyok beteg, meg a téli szünetben, amikor nem megy oda...


Igenis létezik ilyen. Ovis gyerekekkel is szokott ez lenni.

2019. szept. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!