Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van még esély? Vagy engedjem el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még esély? Vagy engedjem el?

Figyelt kérdés
Segítséget szeretnék kérni! Párommal 5 hónapja vagyunk együtt, ő 19 éves fiú, dolgozik, én 22 éves lány vagyok, egyetemre járok, mellette dolgozok. Az elmúlt 5 hónap tökéletes volt, a szerelem mellett olyan barátra leltünk egymásban, amiről álmodni sem mertem. Mindig egymás mellett álltunk, jóban-rosszban, terelgettünk egymást a jó felé. Ez előtt egyszer volt komolyabb vitánk, melyet sikeresen megoldottunk, megbeszéltünk. Tegnap azonban minden megváltozott. Szórakozni voltunk, párom pedig féltékeny lett egyik ismerősömre (akivel 5 szót beszéltem kb), majd ma közölte velem, hogy nem tud tovább velem lenni. Értetlenül álltam a dolgok előtt, hisz eddig semmi probléma nem volt, azonban most 5 hónap összes sérelmét a nyakamba zúdította. Önző vagyok, uralkodó, senkivel nem törődök, fél tőlem, nem mer őszinte lenni velem-ezeket mondta. Nem tudtam mit mondhatnék, hisz eddig semmi jel nem utalt arra, hogy boldogtalan lenne velem. Miután mindent elmondott, hazament, azóta fél órát beszéltünk, melyben először kijelentette, hogy velem akar lenni, majd elköszönt, hogy inkább gondolkozni akar, mert nem tudja, velem akar e lenni. Ezután átgondoltam a dolgokat, és félve, nehezen, de beismertem, hogy valóban igaza van, nem mindig mutatom ki, mennyire szeretem, sokszor van az, amit én szeretnék, de mindezt nem vettem észre korábban, mert soha semmit nem említett, én pedig vak voltam, és nem vettem észre, mert mindig nevetett, minden nap elmondta, alig várja, hogy együtt lakjunk, neki én vagyok a minden és nem tud nélkülem élni. Tudom, most hagynom kéne őt, de egyszerűen annyira hiányzik, nem megy, nem tudok nélküle élni. Előtte nekem is, és előttem neki is elég zűrös életünk volt, de ahogyan egymásra találtunk, ahogy szép, tisztán kialakult köztünk minden, most úgy zúdult rám minden rossz. Nem tudom, mit tegyek. Írtam neki egy levelet, melyben elmondtam mindent, mit gondolok kettőnkről, és hogy mennyire sajnálom hogy vak voltam. Nem tudom mi fog történni, de kérlek, ha tudtok tanácsot adni, vagy tapasztalatokat írni, írjatok! Köszönöm!

2018. ápr. 9. 00:29
 1/4 anonim ***** válasza:
felejtős
2018. ápr. 9. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szép és jó, de fél évig, hogy tudja egy ember magában tartani a dolgokat? Eléggé furcsa természetre vall a jelleme. Szóval ha folytatjátok is, ezt majd ki kell küszöbölni, hiába vagy te most a rossz, meg a elnyomó, domináns, szóból ért az ember, ha szólt volna, ha mondta volna, biztos máshogy teszel dolgokat. Szóval, oda vissza hibas képlete a srácnak. Kicsit gyermeteg, szerintem igazából esze ágában sincs szakítani neki, csak játsza a sértődöttet, majd pár nap és újra nagy lesz a láv’. Ha nem akarod kivárni, akkor írd meg neki, hogy “vége, ennyi, szia” az üzent elkükdése után 15 percen belül a lakásodnál lesz. “Bocsássss meg szivem, nem úgy gondolam...jaaajj babááá kérleeeek”. Hagyjuk már, az ilyen “hirtelen felindulásból” kimondott szavaknak sosincs semmi a háta mögött, max a sértődöttség.
2018. ápr. 9. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Gyerekes...hagyd inkább
2018. ápr. 9. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha jot akarsz magadnak, akkor inkabb most hagyod az egeszet!

Ha tovabb folytatjatok, esetleg majd ossze koltoztok, minden rosszabb lesz..

Akkor nehezebb lesz majd kiszalni ebbol a kapcsolatbol..

Vagy nagyon jol tud hazudni, vagy manipulalni.. Az mar mindegy, de mindketto szanalmas!

2018. ápr. 9. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!