Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lassan két éve vagyunk együtt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan két éve vagyunk együtt, de teljesen elvesztették a dolgok a spontenaitást. Mennyire dominál a párkapcsolatokban a spontenaitás?

Figyelt kérdés
Mindig percre pontosan a megbeszélt időben találkozunk, mostanában nem lep meg semmivel, nem hív fel telefonon csak úgy, nem kapok tőle sms-t, semmilyet.Miközben én több alkalommal is felcsörgetem, küldöm a szép sms-eket, csak úgy felnézek hozzá, ha van szabadidőm, de visszefelé ezt nem kapom meg.Pedig egy nőnek pont a lelkét kellene ápolni. Beszéltem erről a párommal, de semmilyen változást nem látok. Hozzá kell tenni, hogy tényleg voltak problémák mindkettőnk életében, de nem a kapcsolatunkban és egymás mellett álltunk. Ha együtt bagyunk, akkor érzem, hogy szeret, de ha külön vagyunk, mintha nem is érdekelném.Hogy értessem meg vele, hogy nekem most erre szükségem lenne, ezekre az apróságokra, lehet idővel nem igényelném már annyira, de most jól esne. Vagy túl sokat várok el?
2008. okt. 29. 14:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem vársz túl sokat! Egy nővel éreztetni kell mindig hogy szeretik:) Ha tényleg vannak az életébe problémái akkor biztosan csak azok vannak rá hatással. Rosszabb esetbe azis előfordulhat hogy már nem ugy szeret mint eleinte. Ezt vele kell megbeszélned. De azis lehet hogy ő ilyen, nehezen mutatja ki érzelmeit.
2008. okt. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!