Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a barátnőm ittasan mindig rám mászik?

Figyelt kérdés
Ritkán iszik, de akkor beüt. Az a baj, hogy olyankor nagyon szeretne szexelne(amúgy józanul is), csak én nem érzem fairnek azt, hogy én ezt kihasználjam, hiába vagyunk. Nem is szoktam, inkább valahogy ágyba rakom, szerencsére alszik is hamar.
2018. ápr. 9. 22:05
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Mi is szoktunk szexelni részegen a párommal, imádom olyankor, annyira gátlástalan és vad, kb kétszer olyan intenzív az orgazmus is. Nem tudom mi ebben a kihasználás, együtt vagyunk, amúgy is szexelünk, ilyenkor is élvezem, sőt. Nem értelek.


Nőként mondom.

2018. ápr. 10. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
23%
8: miert ne rughatna be vagy a kérdező miert ne lehetne olyannal együtt aki néha, gondolom bulik vagy összejövetelek alkalmával iszik? Mi ebben az akkora baj? Gondolom fiatalok, ha akar iszik, nem ertem a kerdesed :D Itt általában mindenkinek baj az ha egy fiatal iszik, es mindenki azzal jon, hogy ivás nélkül is jol érezheti magát az ember, de ha van egy iszogatos osszeulos este akkor miert baj az ha megiszik egy ket felest es ez meg be is üt? Nem ertem ez itt miert állandóan akkora probléma, ettől meg nem lesz alkoholista es meg tud is magáról, csak részeg. Ha fiatal akkor had legyen az, ha az akar lenni.
2018. ápr. 10. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
"berúgik" :))
2018. ápr. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Ez nem kihasználás, mert a barátnőd, és ő is akarja.


Akkor használnád ki, ha ilyenkorp pl. seggbe dugnád, mert úgysincs magánál, vagy nem tud úgy védekezni.


Én is imádok becsípve szeretkezni, totál más érzés, intenzívebb, többször elmegyek, stb. És vadulok, mellette, amit nem szoktam amúgy.


Nyugi, hagyd, hadd teperjen le, ne utasítsd vissza, csak mert erkölcscsőszt játszol.


29n

2018. ápr. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Szerintem pont amikor be van gerjedve és nem kapja meg amit szeretne még rosszúl is elsűlhet. Követketzőnek ha nélküled iszik,és jön a gidagörcs ......
2018. ápr. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem értem miért tetted fel a kérdést, ha a válaszok után is csak a magadét tartod és nem érdekelnek az ellenérvek?


Miért használnád ki őt? Nem egy félholt,bedrogozott idegen csaj, akit a tudta nélkül izélnél meg! Ittasabban is a barátnőd, aki szeretne veled lenni, tök jó és érdekesebb alkalom lenne, te meg visszautasitod!

Én még meg is sértődnék rád.

Mi is szoktunk a párommal, akár mindketten, akár csak az egyikünk ivott. Tök jó, kicsit különlegesebb, viccesebb, izgalmasabb is ilyenkor... Ne legyél már ennyire töketlen! 21n

2018. ápr. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
neee,én meg ezért veszekszek barátommal hogy részegen /részegesen érzem hogy könnyebben el tudnék menni és nem akar segíteni :D ez a felfogás még eszembe sem jutott de attól még így is rosszul esik
2018. ápr. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Durva történet de részegen exemnek jött egy olyan ötlete ha csinálnánk hátha nem görcsölne annyira...furcsa menet volt. .

Másik. Főiskolán szerdán voltak a bulik,csütörtök 8tól egy nagyon szigorú arcra és jelenlétre osztályozó tanárral volt óránk..részegen kitalálta addig nem enged elmenni még annyit nem dolgozom rajta,hogy józan legyek...alvás lehet többet segìtett volna.

2018. ápr. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!