Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert vonz az ha pasikat nézek s. e. x. kozben, miközben normalus hazassagban elek?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 11. 11:24
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
Nő, vagy férfi vagy?
2018. ápr. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Hol nézed? Szexelsz és közben fogsz egy újságot tele adonisz pasikkal?
2018. ápr. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%

A szexet magyarul így írjuk helyesen: szex


Amiről a kérdésben beszélsz, azt meg nem is értem. Felvázolnád, hogy kell ezt elképzelni?

2018. ápr. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
Mégis ezt hogyan kell érteni? Miközben szexelsz a férjeddel, kinyitod az újságot és nézed a pasikat? :D:D:D
2018. ápr. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nő vagyok!

Cdak ugy eszembe jut a semmiből,hogy szex videot nezzek.Ha egyedul vagyok otthon.

Hetero videival kezdem,de mire eszteveszem,már beirtam a keresőbe,hogy bisex!

Ott a két pasi nő téma érdekel.

Es megijedtem mikor azon kaptam magam,hogy mikor a ferjemmel vagyok,ezek a képek villanak be,es hopp..már el is élveztem!

De nem akarom,hogy erre gondoljak.Normalis vagyok! 🙈

2018. ápr. 11. 13:16
 6/9 anonim ***** válasza:
26%
Irreális elvárás sokaktól, hogy egész hátralévő életükben, a szexuálisan aktív időben amiből még évtizedek vannak hátra, kizárólag a párjukkal szexeljenek. Civilizált módon ezt pl meg lehet oldani hármas szexszel, négyes párcserés szexszel vagy swinger szexszel. Csak tudni kell beszélni róla és kell hogy a másik is nyitott legyen rá.
2018. ápr. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
42%
:) ez normális:) mindenki így csinálja:)
2018. ápr. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
54%

Ne aggódj, teljesen normális ha mozog a fantáziád. A csajom leszbi videót is szokott nézni szex közben, olyankor sorozatos orgazmusa van mert van benne egy kis bi hajlam. Ha te ettől indulsz be vagy élvezel el akkor tedd.

Más dolog a fantázia és más annak a megvalósítása. Ha megvalósítod, mint az előttem levő is irja akkor már nem lesz varázsa.

És egy párkapcsolatban harmadik embernek nincs helye csak fantázia szintjén.

2018. ápr. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mikor elolvastam a kérdést már akkor tudtam hogy te elvezned ha többen is dolgoznának rajtad...
2018. ápr. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!