Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságban, magányosan?

Figyelt kérdés
Van itt olyan aki párkapcsolatban él,de magányosnak érzi magát?Mesélnétek hogy ki hogy éli ezt meg?
2017. dec. 5. 15:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
34%
szeretővel könnyebb
2017. dec. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem, 10-15 év házasságban eltöltött idő után, elég sokan úgy érzik, mint te.
2017. dec. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
68%
Nem kellene így érezned...ha nem működik, akkor szakíts.
2017. dec. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Igen van,nehezen. A váláson gondolkodom.
2017. dec. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Voltam így.

8 év házasság után. Még 2 évig húztuk, aztán vége lett.

Borzasztó rossz helyzet volt ám.

Alap esetben ha magányos vagy, keresel magad mellé valakit.

De házasságban nyilván nem így megy. Ha szerencséd van, ill. mindkét fél rajta van a témán, akkor vissza lehet hozni, meg lehet oldani. Ha nem, akkor marad a bamba vegetálás, ki meddig bírja félrelépés, kilépés nélkül.

2017. dec. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mi így leltünk rá egy hölgyeménnyel egymásra, jó persze elítélendő de ő is magányos volt a házasságában, ennek köszönhetően talált rám.
2017. dec. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha hozzánk jössz sosem vagy magányos:)
2017. dec. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Volt ilyen, 1 évig ment ez...eléltünk egymás mellett. Aztán választanom kellett, félrejárok, vagy szembenézek a helyzettel és megadom az esélyt, hogy mással boldogok lehessünk még. Utóbbit választottam, elváltam. Nekem bejött, neki sajnos nem.
2017. dec. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Van, ezért lett 5 és fél év után vége. Most még magányosabb vagyok, de jobb így, mint hazugságban élni..
2017. dec. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
flörtölj
2017. dec. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!