Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szoktathatnám le a barátnőmet a disco őrületről?

Figyelt kérdés
Keves dolgot utalok annyira az eletben mint a discot! Baratnom sajnos ha tehetné minden hetvegen menne. Szerintem nem valok oda felnott, erett emberek, foleg nem akik parkapcsolatba vannak. Eletembe 2x voltam, egyszer ezt kerte a lany a szulinapjara, egyszer meg vett 2 jegyet egy otvar budapesti discoba szilveszterre. Oda se mentem volna el de baromi dragak voltak a jegyek. A buli alatt ugy tettem mintha elveztem volna, mert nem akartam azzal rontani a hangulatot hogy folyton az oramat nezem! Mondtam neki hogy ha ennyira maniakus akkor menjen a baranojevel! El is mentek 3x, abbol 2x megverték oket, egyszer pedig kirabolták. Ugyhogy nem szivesen engedem el mar, o meg nem mert elmenni nelkulem! De ha egyszer undorodom a discotol, mit tegyek? Allando vita forras ez, pedig en szivesen csinalok barmit, kirandulas, mozi, etterem, muzeum. De o mindig azt mondja hogy az nem élet, ezek uncsi dolgok, ő szórakozni akar mert fiatal. Már 22éves pedig. En 24.

2018. ápr. 11. 14:10
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Ja, es napi 10-12 orat dolgozom, ninvs engergiam se ehez. O heti 3napot melozik 8 oraba.
2018. ápr. 11. 14:12
 2/16 anonim ***** válasza:
54%

Minek jöttél össze olyannal, akinek nem tudod tolerálni a hobbiját?


Te egy önző egoista ember vagy és nem is szereted a barátnődet!

Ha szeretnéd, akkor őt elfogadnád ilyennek és eszedbe nem jutna őt megváltoztatni a saját képedre!


"Szerintem nem valok oda felnott, erett emberek, foleg nem akik parkapcsolatba vannak."

:D :D :D

Majd pont te fogod meghatározni, hogy ki járjon disco-ba és ki ne?! :D

Szánalmas vagy!

2018. ápr. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
71%
Mások vagytok, ott kell hagyni
2018. ápr. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Amikor osszejottunk, nem volt ilyen.
2018. ápr. 11. 14:14
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Máshogy is lehet szórakozni, nem csak veszélyes és színvonal nélküli diszkókban. El lehet menni koncertekre, vannak normális, nívós kocsmák Budapesten, és sok jó helyen bulik is szoktak lenni. Nem diszkós bulik, hanem másfajták, teljesen normálisak, felnőtt embereknek.
2018. ápr. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
75%
Nem értem miért nem hagyod ott? Elmegy és nem tanul a saját kárán ha megverik kétszer és kirabolják. És eszébe se jusson hibáztatni téged mert nem mentél el vele. Majd jön egy normális nő az életedbe aki nem unalmasozza le a mozit és a kirándulást hanem minden veled töltött percet kiélvez és hálás lesz érte hogy elviszed magaddal programozni. Ha ennyire bulizni akar menni akkor menjen de ne tegye tönkre ezzel az idegrendszered.
2018. ápr. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
20%
Fiatal vagy és besavanyodtál. Bánni fogod hogy nem jársz bulizni. Miért nem kezdtek és társastáncolni? Ott is van buli, de milyen és kultúrált körülmények közt.
2018. ápr. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
68%

30 leszek idén, valszeg kimarad a discos szülinap technikai okok miatt (nyáron szülöm a 3. babámat). De a 29.szülinapom ott tartottuk. A párom legjobb haverjáét is discoban ünnepeltük.

Olyan nincs, hogy öreg az ember a szórakozáshoz.

Úgy gondolom, hogyha 1 évben 2-3 alkalommal elmegyünk bulizni a párommal meg barátokkal, és addig anyám vagy anyósom vigyáz a gyerekekre, az senkinek a kárára nem megy.

24 évesen szinte hetente mentem én is barátnőmmel.


Nem a barátnődben van a hiba. Viszont azt sem mondom, hogy benned, egyszerűen nem egyeztek ebben. Ezt vagy meg tudjátok oldani, hogy mindenkinek jó legyen (azaz ne leszoktatni akard, hanem valami kompromisszumos megoldásra törekedj), vagy ha nem megy, akkor külön kell menni.

2018. ápr. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

"Már" 22 éves? Mert az öreg?


Szerintem 50 évesen is mehet diszkóba. És ezt úgy mondom, hogy én egyszer sem voltam, mert taszít az ilyen hely és "zene".

2018. ápr. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Szakítás. Nem egyezik az életstílusotok, hosszútávon baromi fárasztó lesz.
2018. ápr. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!