Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szoktathatnám le a barátnőmet a disco őrületről?

Figyelt kérdés
Keves dolgot utalok annyira az eletben mint a discot! Baratnom sajnos ha tehetné minden hetvegen menne. Szerintem nem valok oda felnott, erett emberek, foleg nem akik parkapcsolatba vannak. Eletembe 2x voltam, egyszer ezt kerte a lany a szulinapjara, egyszer meg vett 2 jegyet egy otvar budapesti discoba szilveszterre. Oda se mentem volna el de baromi dragak voltak a jegyek. A buli alatt ugy tettem mintha elveztem volna, mert nem akartam azzal rontani a hangulatot hogy folyton az oramat nezem! Mondtam neki hogy ha ennyira maniakus akkor menjen a baranojevel! El is mentek 3x, abbol 2x megverték oket, egyszer pedig kirabolták. Ugyhogy nem szivesen engedem el mar, o meg nem mert elmenni nelkulem! De ha egyszer undorodom a discotol, mit tegyek? Allando vita forras ez, pedig en szivesen csinalok barmit, kirandulas, mozi, etterem, muzeum. De o mindig azt mondja hogy az nem élet, ezek uncsi dolgok, ő szórakozni akar mert fiatal. Már 22éves pedig. En 24.

2018. ápr. 11. 14:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
48%

MÁR 22 éves?! Ember, 22 évesen kell igazán szórakozni, basszus, akkor kell kiélni magad, nem 30 évesen gyerek mellől.


Mikor menjen szórakozni, ha nem fiatalon?

2018. ápr. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
Dobd ki, és keress egy értelmes nőt! Tudom, hogy abból nagyon kevés van, de ha csak hülyét találsz, annál még egyedül is jobb.
2018. ápr. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
68%

Én értelek, ne aggódj. Nem veled van a baj. De a párválasztásoddal igen. Nem jövünk össze bulizós lánykával ha undorodunk a diszkótól, éééérteeeeem?


Olyat keress, aki szintén a kulturált szórakozást szereti. Ennyi.

2018. ápr. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Én sem bírom a discókat, meg az ilyen zenés-táncos-ivós bulikat, szórakozóhelyeket, de attól még nem szólom le azt, aki igen. Nem nézem le, mert nincsen miért. Semmivel sem rosszabb, mint én, csak más. Szerintem az a gáz, mikor valaki "kultúrsznob" és azt hajtogatja, hogy ő jobb, több és csakis kulturált szórakozás jöhet szóba stb., stb....Van, aki azt szereti, persze, a világon semmi baj nincsen vele, de van különbség aközött, hogy valaki ezt élvezi, érdekli vagy pedig csak felvágásból, divatkból, felsőbbrendűségből tetteti....az olyan embereket nem bírom elviselni magam körül... Ezt nem kifejezetten neked írtam kérdező, csak úgy általánosságban.


Csomó olyan ismerősöm, barátnőm van, aki imádja az ilyen helyeket és egy 22 éves lány még igenis lehet a bulizós, táncolós, szórakozni vágyó típus. Fiatal, nem öreg!!! Egyálalán nem tűnik ki a tömegből, hogy "nézd már a vénlány", nem! Nem is érte, hogy ezt hogyan gondoltad...Ő ezt szereti, ez van. Ettől ő nem hülye, nem rosszabb, nem kevesebb, nem kevésbé értékes stb. Nem változtathatod meg. Szóval vagy elfogadod vagy pedig szakítasz vele és keresel egy olyan lányt, akivel közös az érdeklődésetek.

2018. ápr. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Vidd el rock koncertre!
2018. ápr. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Istenem... először azt hittem, amikor leírtad, hogy húúú, felnőtt, érett emberek stb., hogy 40évesen rázza magát minden héten. De 22 évesen fiatal, mikor bulizzon, mikor élvezze az életet úgy, ahogy ő akarja? 18 évesen húzza le a rolót?

(mondom ezt úgy, hogy én sem vagyok diszkópárti, ha a saját szórakozásomról van szó, de attól meg megértem, ha vkinek az én hobbijaim uncsik)


Ha te ezt ennyire nem viseled el, nem vagytok egymáshoz valók.

2018. máj. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!